Жорстоке побиття людей на Євромайдані - планувалося заздалегідь

14.12 20:05    
Міністр внутрішніх справ Захарченко, керівники "Беркуту" в Криму, Полтавській, Чернігівській, Сумській, Луганській областях та місті Київ, начальник управління громадської безпеки м. Києва О. І. Мариненко та заступник начальника Управління громадської безпеки в м. Києві підполковник міліції С.В. Карандюк мають понести відповідальність за жорстоке побиття студентів на Євромайдані, яке сталося вночі з 30 листопада на 1 грудня.

Про це сьогодні на брифінгу заявив народний депутат фракції "Батьківщина" Геннадій Москаль.

Він наголосив, що Штаб національного спротиву очікував висновків ГПУ, однак, у Генпрокуратурі так і не назвали головних винуватців тієї кривавої ночі і не вручили їм підозри у скоєнні злочину.

Геннадій Москаль нагадав, що за законодавством міліція підпорядковується міністру внутрішніх справ, а не очільнику КМДА Попову та іншим, які за своїми повноваженнями не мають права керувати міліцією та "Беркутом".

Депутат наголосив, що жорстоке побиття на Євромайдані планувалося міністром МВС Захарченком заздалегідь, оскільки до кривавої ночі в низку областей були спрямовані таємні шифрограми про направлення до Києва підрозділів "Беркут".

По-друге, за словами опозиційного політика, є докази того, що наказ штурмувати Євромайдан о 3.45 ночі першого грудня давав начальник управління громадської безпеки м. Києва О. І. Мариненко та заступник начальника Управління громадської безпеки в м. Києві, підполковник міліції С. В. Карандюк.

Геннадій Москаль зазначив, що без наказу міністра внутрішніх справ Захарченка міліція не могла розпочати "злочинну операцію по зачистці Євромайдану".

"Розгон Євромайдану був спланований. Міліції були видані не гумові, а пластикові кийки, заборонені усіма міжнародними конвенціями", - підкреслив він і додав, що цей штурм відбувався поза межею законів та Конституції.

Депутат наголосив, що політичне керівництво країни відповідає за те, щоб підозри про скоєння злочину були вручені міністрові внутрішніх справ Захарченку, керівникам "Беркуту" в Криму, Полтавській, Чернігівській, Сумській, Луганській областях та м. Київ, начальнику управління громадської безпеки м. Києва О. І. Мариненку та заступнику начальника Управління громадської безпеки в м. Києві С.В. Карандюку, - особам, які віддавали злочинні накази по розгону Євромайдану.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:43
Прикордонники викрили схему незаконного переправлення ч ...
Вчора 16:42
Алла Басалаєва провела підсумкову робочу нараду з аудит ...
Вчора 16:41
8 500 доларів США за тилову службу в ЗСУ та фіктивне пр ...
Вчора 16:41
У Львові судитимуть зловмисницю, яка розпилила газовий ...
Вчора 16:40
Поліцейські Харківщини викрили депутата місцевої ради, ...
Вчора 16:40
Мінфін у 2025 році забезпечив перерахування з держбюдже ...
Вчора 16:38
Мін’юст роз’яснює: що відбувається з виконавчим провадж ...
Вчора 16:34
Нова оборонна політика України: Міноборони опублікувало ...
Вчора 16:32
Когенераційний прорив 2025: енергія стійкості у цифрах ...
Вчора 16:30
З початку 2025 року в Кіровоградській області видано 1 ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення