Литвин: Країну в черговий раз підвели до провалля

21.01 17:22    
Про це пише на своїй сторінці в фейсбук Володимир Литвин.

Друзі! Ваші здебільшого досить емоційні коментарі до моїх слів є черговим підтвердженням встановлення неприпустимо аномально високого напруження і протистояння в суспільстві, яке переходить в найнебезпечнішу фазу – насильство. Разом з тим, ваша активність свідчить про високу громадянську позицію та небайдужість до драматичних подій в епіцентрі країни.

З розумінням та аналізом сприймаю критику. Адже лише друзі та небайдужі можуть так затято критикувати і вказувати на промахи, інколи не помічаючи своїх.
Мої заклики повернутися на шлях здорового глузду не є імітацією бурхливої діяльності чи намаганням влучно та вчасно вистрелити у найбільш зручний момент.

Для мене досить 2004 року, коли, скажу без зайвої скромності, саме я все зробив, щоб врегулювати ситуацію. Правда тоді у мене була можливість не лише пропонувати, а й організовувати реалізацію пропонованого. Та й не той зараз час аби думати про власні амбіції. Хай цим займаються ті, для кого це завдання номер один («благо» таких діячів вдосталь). Країну в черговий раз підвели до провалля. Мирний протест перетворився на мілітарний. Проте ми ще можемо зробити декілька кроків назад для пошуку компромісів, аби не допустити продовження сповзання країни у прірву хаосу та насильства. І зобов’язані це зробити. Ось що намагаюся донести до сторін протистояння, насамперед до влади.

Скажу те, що особливо гостро відчував у 2004 році і що рухало мною тоді і сьогодні – мені болить Україна. І це – не патетика. Це – стан душі кожної небайдужої людини.

Кожна революція починається із емоційного піднесення та й закінчується однаково: болем, горем, розчаруванням і братовбивством.

Україна, її народ на таке не заслуговують. Тому буду й надалі намагатися докричатися до усіх – політиків і влади – від яких зараз залежить, що буде з країною завтра.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
Вчора 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
Вчора 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
Вчора 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
Вчора 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення