На Житомирщині розшукали водія-винуватця смертельної ДТП

24.03 13:16    
Автомобіль, яким було смертельно травмовано чоловіка у м. Коростені, керманич-утікач залишив у полі згорілим. Правоохоронцям же невдало спробував розповісти версію про нещодавнє викрадення автівки. Усі обставини нині з’ясовуються досудовим розслідуванням.

Повідомлення про те, що у м. Коростені під колесами автівки загинув чоловік, надійшло до місцевого відділу поліції близько 19.30 22 березня. Виїхавши на місце події, правоохоронці з’ясували, що пішохід, 26-річний житель Черкащини, загинув від отриманих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди поранень.
На факт ДТП вказували й численні уламки, а також частинки лакофарбового покриття з автомобіля, виявлені на автодорозі неподалік. Втім другого учасника трагічної пригоди на місці не було.

За вилученими на автодорозі уламками правоохоронці встановили марку автівки та її колір – червона «Шевроле Авео» з чорним бампером. Орієнтування на розшук такої машини з механічними пошкодженнями, характерними для наїзду на перешкоду, було надіслано усім нарядам, які працювали на автодорогах Коростенського і сусідніх районів. Поліцейські з’ясували, що безпосередньо у райцентрі зареєстровані дві схожі за описом автівки і вирушили перевіряти їх власників.

На Житомирщині розшукали водія-винуватця смертельної ДТП

На Житомирщині розшукали водія-винуватця смертельної ДТП

За місцем проживання одного з них, 36-річного коростенчанина, не виявилося. Родичі розповіли, що вранці він поїхав на роботу, а додому до цієї пори не повертався. Втім не знайшли чоловіка правоохоронці й за місцем роботи. Його Мобільний телефон теж мовчав.

Додзвонитися до власника підозрілого «Шевроле» вдалося лише уранці. На зустріч з поліцейськими чоловік погодився. Однак свою причетність до ДТП заперечив і заявив, що автомобіля у нього немає. Мовляв, украли декілька днів тому. До поліції з цією прикрістю власник чомусь не звертався.

Втім окремі суперечності у розповіді чоловіка лише підкріпили підозри поліцейських. Врешті, він сам заплутався у своїх словах і таки зізнався, що збив людину. За словами керманича, він злякався накоєного і тому поїхав з місця пригоди. А дорогою нібито сталося замикання електропроводки під капотом, чоловік відчув запах диму, звернув у поле за одним із сіл району, де автомобіль взагалі загорівся. Там власник його і покинув.

Разом з чоловіком на місце загоряння автівки виїхала слідчо-оперативна група. Усе, що залишилося від «Шевроле», було вилучено до Коростенського відділу поліції. Нині експерти з’ясовують справжні причини загоряння.

Водночас триває досудове розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) ККУ. За вчинене керманичу може загрожувати позбавлення волі строком від 3 до 8 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
14 листопада 23:05
Голова ДСНС України зустрівся з делегацією Данського аг ...
14 листопада 23:04
10 тисяч євро за «послугу»: прикордонники викрили схему ...
14 листопада 23:03
Прикордонники зупинили інтернаціональну трійцю, яка орг ...
14 листопада 23:02
Як уникнути черг на кордоні: найменш завантажені пункти ...
14 листопада 23:01
Вимагав з харківської підприємниці 1,2 мільйона доларів ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення