На Хмельниччині 20-річний житомирянин викрав, а потім знищив іномарку за сценарієм голлівудських блокбастерів

17.07 10:14    
Подія сталася в селі Ладиги Старокостянтинівського району. Зловмисник спочатку накатався на викраденій автівці, а потім облив її дизпаливом, підпалив та зіштовхнув у кювет.

20-річний житель Любарського району Житомирської області раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, але на шлях виправлення не став. Близько 3-ї години ночі він попутним транспортом повертався від дівчини із села Адампіль, але задрімав і проїхав свою зупинку, тож змушений був вийти в селі Ладиги.

Тиняючись вулицями, зловмисник побачив на одному із господарств автомобіль «Mazda 626». Ключі були в замку запалення. Не довго думаючи, він сів в автомобіль і поїхав кататися. У Полонському районі молодик на викраденому автомобілі в’їхав у дерево, яке впало і перегородило йому дорогу. Той не розгубився, об’їхав перешкоду і попрямував далі. Але під час руху у нього відчинився капот. Хлопець знову не став перейматися проблемою: відірвав його , викинув на узбіччя і продовжив рух. Та за 8 кілометрів автівка заглохла. Тоді він відкрутив і викинув номерні знаки, а автомобіль облив дизпаливом, підпалив та зіштовхнув у кювет.
На Хмельниччині 20-річний житомирянин викрав, а потім знищив іномарку за сценарієм голлівудських блокбастерів

Тим часом до Старокостянтинівського відділу поліції надійшла заява про зникнення автомобіля і почалися пошуки. Згодом спалену автівку виявили у кюветі, а за деякий час розшукали і автокрадія.

Зараз молодик перебуває під вартою. Йому доведеться відповідати перед законом за ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» та ч. 2 ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Слідство наразі триває.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
Вчора 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
Вчора 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
Вчора 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
Вчора 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення