На Житомирщині обурена жінка викрала в жителя Хмельниччини... автомобіль та потрапила в ДТП

27.07 18:38    
У Чуднівському районі хмільні посиденьки для місцевої жительки закінчилися дорожньо-транспортною пригодою на чужій автівці. Детально всі обставини нині з’ясовують слідчі.

Близько 18 години 26 липня до поліції зателефонувала жінка і повідомила, що потрапила у ДТП у с. Бурківцях Чуднівського району.
На Житомирщині обурена жінка викрала в жителя Хмельниччини... автомобіль та потрапила в ДТП

Коли на місце події прибули правоохоронці, з’ясувалося, що 38-річна заявниця, перебуваючи за кермом автомобіля «Fіаt Skudо», не впоралася з кермуванням і з’їхала у кювет. На щастя, ушкоджень зазнала лише автівка, жінка у ДТП не постраждала. Під час подальшого спілкування виявилося, що машина не належить заявниці, а стан її тверезості викликав відверті сумніви у поліцейських.

У той же час правоохоронці отримали повідомлення про викрадення автомобіля аналогічної марки із сусіднього с. Карпівки. Відомості про розшукувану машину повністю співпали з ознаками пошкодженої у дорожній пригоді. Кермувальниця також підтвердила, що сіла за кермо чужої автівки… спересердя.

У подальшому з’ясувалося, що справжній власник «Fіаt Skudо», 48-річний хмельничанин, приїхав до знайомих на Житомирщину у справах. По ходу їх вирішення він та ще один його товариш зупинилися у домогосподарстві знайомого жителя с. Карпівки. Влаштували спільне застілля, в якому брала участь і господиня. Коли ж між учасниками чаркування виник конфлікт, у розпалі словесної суперечки жінка, певне, не зумівши приборкати власні емоції, вибігла на подвір’я, завела автівку гостя-хмельничанина і поїхала геть.

Як повідомив начальник Чуднівського відділення поліції Анатолій Корнієць, винуватицю буде притягнуто до відповідальності згідно із законом. Окрім покарання за вчинену у стані сп’яніння дорожньо-транспортну пригоду, жінці може загрожувати чималий штраф, обмеження чи позбавлення волі строком від 3 до 5 років за незаконне заволодіння транспортним засобом (ст. 289 ККУ).

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua/
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
Вчора 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
Вчора 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
Вчора 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
Вчора 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення