У Житомирі рецидивіст намагався згвалтувати дитину

10.02 08:21    
«Щойно співмешканець намагався згвалтувати мою неповнолітню дитину» , - повідомила жінка поліції. Подія трапилася близько 13-ї години по вулиці Новогоголівська.

Зі слів матері стало відомо, що з самого ранку чоловік, з яким жінка раніше проживала у цивільному шлюбі, випивав чарку з товаришем у закладі , де працює заявниця. Перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, чоловік вчинив сварку в кафе, поводив себе непристойно, за що його попросили звідти піти.

Направився громадянин додому до своєї колишньої. В той самий час у будинку перебувала неповнолітня дочка. Чоловік, не маючи ключів від вхідних дверей, почав трощити вікна приватної оселі.

Дочка відкрила двері. В телефонній розмові з матір’ю повідомила, що колишній співмешканець дуже агресивно себе поводить. Потрапивши до будинку, зловмисник почав шукати свої речі. Дочка намагалася його зупинити.

Натомість останній повідомив, що дівчина йому дуже подобається і завжди мріяв про неї. Бідоласі не вдалося вирватися з міцних обійм кривдника, який силоміць цілував і обіймав дитину. В той час забігла мати. Вона щосили кинулася на захист доньки. Під час штовханини чоловік відштовхнув жінку, почав бити і через деякий час подався геть.

Мати одразу набрала 102. Патрульні отримавши орієнтування щодо ймовірного порушника, розпочали пошукові дії. Останнього командир третьої роти затримав на авто вокзалі. Особа продовжувала чинити опір працівникам поліції, тому до правопорушника була застосована фізична сила і спец засіб кайданки

32 -річного чоловіка, уроженця міста Житомира, який раніше притягувався до крим відпов у порядку ст 156 ККУ і відбував покарання у вигляді позбавлення волі сроком на 4 роки за вчинення розпусніих дії щодо неповнолітньої, патрульні доправили до міського відділку поліції .
Наразі працює слідчий.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення