Як на Житомирщині агітують учнів на службу за контрактом. ФОТО

27.03 15:04    
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, у Житомирі інструктори 155-го Територіального центру комплектування військовослужбовцями служби за контрактом ЗС України провели агітаційну роботу щодо пропагування військової служби за контрактом з випускниками технічних училищ та шкіл обласного центру. Про це повдіомляє прес-служба Міноборони.

Зокрема, військові рекрутери зустрілися з випускниками загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 міста Житомира, а також технологічного коледжу та будівельного технікуму, розташованих в обласному центрі.

Перед випускниками виступив старший офіцер 155-го Територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом майор Віктор Білецький, який безпосередньо відповідає за організацію та проведення військово-патріотичного виховання молоді, проведення рекламно-агітаційних заходів, пов’язаних з відбором кандидатів на військову службу за контрактом та кандидатів щодо вступу до вищих військових навчальних закладів.

За словами офіцера, співпраця з цими навчальними закладами налагоджена добре. Керівництво установ сприяло проведенню агітаційної роботи, дало можливість поспілкуватися з випускниками та висловило бажання співпрацювати з військовими і надалі.

– Молодь із зацікавленістю сприйняла візит військових інструкторів-вербувальників. Основні питання, що задавали випускники, здебільшого стосувалися соціального забезпечення військовослужбовців, заробітної плати, місць служби тощо, – повідомив старший офіцер 155-го Територіального центру комплектування військовослужбовцями за контрактом.

Як підкреслив майор Віктор Білецький, фахівці 155-го Територіального центру комплектування й надалі проводитимуть роз’яснювальну роботу з молоддю в закладах та продовжуватимуть широку рекламну кампанію.

– Одразу після закінчення зустрічей в загальноосвітній школі №17, технологічному коледжі та будівельному технікумі 6 громадян виявили бажання проходити військову службу за контрактом та 5 юнаків – вступити до вищих військових навчальних закладів, – повідомив майор Віктор Білецький.

Слід зазначити, що в цьому році 155-м Територіальним центром комплектування було відібрано та направлено до військових частин 56 кандидатів на військову службу за контрактом. Крім того, ще 30 осіб пройшли повне вивчення та готуються до відправки у навчальні центри Збройних Сил України для отримання військово-облікової спеціальності у квітні.


Як на Житомирщині агітують учнів на службу за контрактом. ФОТО


Як на Житомирщині агітують учнів на службу за контрактом. ФОТО


Як на Житомирщині агітують учнів на службу за контрактом. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
08 травня 17:23
Двоє чоловіків у гідрокостюмах намагалися незаконно пер ...
08 травня 17:18
На Одещині прикордонники припинили контрабанду психотро ...
08 травня 17:18
Прикордонники викрили зловмисників, які за $8000 оформл ...
08 травня 17:17
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію при ...
08 травня 17:17
Віз клієнта в гори – на трасі Одеса-Київ припинили неза ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення