Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО

25.08 15:22    
Сергій Рижук на урочистих зборах з нагоди 20-річчя Незалежності України: „Нам випала історична місія здійснити мрію багатьох поколінь – бути господарями на своїй землі”

Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в облдержадміністрації, 23 серпня у Житомирському обласному музично-драматичному театрі відбулися урочисті збори і святковий концерт з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

В урочистостях взяли участь керівники облдержадміністрації, обласної та міської рад, делегації з усіх районів Житомирщини, представники інтелігенції, ветерани, молодь.

Після урочистого внесення Державного Прапора України розпочалось літературно-театралізоване дійство „Молитва за Україну”, підготовлене акторами театру.

З головної сцени Житомирщини голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук привітав шановне зібрання зі світлим святом української державності.

«Сьогодні календар історії відраховує двадцяту річницю незалежності України. Нелегкими і далеко не безхмарними видалися ці роки. Довелося йти важким шляхом соціально-економічних перетворень, створювати практично заново державні інститути, нові правила і стандарти життя, - зазначив очільник області. - Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді ростити дітей, мирно і приязно жити з сусідами. З проголошенням незалежності України світ почав рахуватися з нами. Ми стали органічною частиною світової спільноти. Нас запрошують стати партнером у важливих проектах як на Заході, так і на Сході. Ми самі здобули історичний шанс стати сучасною, заможною, шанованою нацією. І ми реалізуємо цей шанс.»

Сергій Рижук у своїй промові підкреслив, що головним скарбом області є жителі, працьовиті люди, які всупереч усім труднощам, примножують честь регіону, дбають про могутність держави. Він побажав усім здоров’я, добра, віри, любові до рідної землі.

За особливі заслуги перед українським народом, за високий професіоналізм та на честь свята діячі науки, культури, кращі працівники промислових та сільгосппідприємств були удостоєні державних нагород, почесних звань, почесних грамот Верховної Ради України, облдержадміністрації, обласної ради.

З нагоди свята молоді люди – ровесники Незалежності України – отримали паспорти з рук керівників області.
Також на урочистостях відбулося погашення художнього маркованого конверту спеціальним поштовим штемпелем, його провели голова облдержадміністрації Сергій Рижук та голова обласної ради Йосип Запаловський. Даний захід, який має історичне забарвлення, носить ювілейний характер, понад усе сприятиме зростанню інтересу громадськості до вивчення культурно-історичних надбань нашої країни.

„У нас попереду багато плідної роботи. Житомирщина розбудовується і вже має динамічні показники, вона впевнено дивиться у майбутнє”, - цими словами голови обласної державної адміністрації завершились урочисті збори.

На честь свята відбувся концерт поліського ансамблю пісні і танцю „Льонок”.

ФОТО Катерини Тарановської
Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО


Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО


Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО


Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО


Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО


Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО


Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО


Як влада Житомирщини вітала з 20-річчям Незалежності України. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 22:31
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорн ...
Сьогодні 22:31
Виманив у військовослужбовця близько 5 000 доларів, під ...
Сьогодні 22:30
Поліція Києва затримала тренера з джиу-джитсу за підозр ...
Сьогодні 22:30
Судитимуть групу посадовців Світловодської міської ради ...
Сьогодні 22:29
СБУ затримала 2 агентів фсб, які коригували російські у ...
Сьогодні 22:28
Мінветеранів: Ще 47 ветеранів війни із Київщини отримал ...
Сьогодні 22:26
Ігри Ветеранів: У Вінниці відбувся третій регіональний ...
Сьогодні 22:24
Мінцифри: Завдяки партнерам надійшло 19 000 пристроїв д ...
Сьогодні 22:22
Кожна заява до Реєстру збитків – голос України на міжна ...
Сьогодні 22:20
Україна отримала від Люксембургу ліки для дітей із гепа ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення