Віра Шелудченко привітала молодь на студентський республіці (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Студреспубліка відбудбулась за підтримки міської ради, яка виділила з міського бюджету на проведення молодіжної акції 36 тис. грн.
27 червня у Житомирському гідропарку пройшла «Республіка 2009». За словами організаторів, участь у цьогорічній республіці взяло близько 300 учасників з різних громадських організацій.
Міський голова Віра Шелудченко привітала молодь, яка зібралася на пляжі міського гідропарку.
— Вітаю всіх молодих людей, які зібралися на цьому чудовому святі. Бажаю кожному з Вас здоров’я, натхнення та любові, — сказала міский голова.
Після вітального слова Віри Шелудченко на сцену вийшла київська група «БУМБОКС». За словами хлопців з команди «БУМБОКС» вони отримали справжню насолоду від виступу на Житомирській студреспубліці.
— Ми переконані, що це найкращий виступ нашої групи за останній час. Такого шаленого та позитивного обміну енергій ми не отримували вже давно, — діляться враженнями після концерту група «БУМБОКС».
Також у рамках проведення Студентської Республіки-2009 відбудбулась велика кількість різноманітних конкурсів, традиційні вибори студентського мера, парад байкерів, виступи творчих колективів тощо.
Загалом на «Республіці 2009» святкували День молоді білше 35 тисяч людей.
Постійні ведучі «Республіки» Ярослав Ляховецький та Андрій Пронін
VJ FARFOR готує відео наповнення для виступу «БУМБОКС»
Учасники конкурсу «Декоратор»
Конкурс Міс Республіка
Учасник конкурсу Містер Республіка
Виступ зірки «Youtube» Валентина Стрикало
Ведучий «Республіки» Ярослав Ляховець, Міский голова Житомира Віра Шелудченко та зірка «Youtube» Валентина Стрикало
Лідер групи «БУМБОКС» Леонід Хливнюк
Міский голова Житомира Віра Шелудченко вітає «Республіку 2009»
Молодь зустрічає «БУМБОКС»
«БУМБОКС»