10 січня, на бригадному полігоні “Олександрівський” 30-ї окремої гвардійської механізованої бригади, що дислокується у місті Новоград-Волинському на Житомирщині розпочався польовий вихід танкового батальйону, повідомляє прес-служба відомства.
– У рамках польового виходу особовий склад танкового батальйону виконає навчальні стрільби з озброєння танку Т-64Б, – розповів командир бригади гвардії полковник Олександр Нестеренко.
До першого у новому календарному році заходу бойової підготовки воїни-танкісти готувалися давно й ретельно.
До ділянки виконання стрільб на танковій директрисі з парку бригадного полігону переміщено 3 танки навчально-бойової групи. Це – бойові машини, що постійно знаходяться на полігоні й використовуються для проведення практичних стрільб та водіння упродовж навчального року. Під керівництвом заступника командира танкового батальйону з озброєння гвардії майора Сергія Спєшилова воїни-танкісти якісно та у встановлені терміни підготували танки до руху та стрільб. Найбільше зусиль до цього доклали командир танку старший солдат Руслан Тішевський, механіки-водії солдати Артем Валяник, Сергій Петрук та В’ячеслав Гілка.
З прибуттям на полігон гвардійці почали готувати озброєння танків до виконання стрільб. Тимчасово виконуючий обов’язки командира танкового батальйону гвардії капітан Олександр Зіневич провів з особовим складом заняття на тему “Підготовка спареного та зенітного кулеметів до стрільби”, після чого воїни-танкісти виконали увесь комплекс підготовчих заходів та пристріляли озброєння танків.
11 та 12 січня воїни-танкісти виконають навчальні стрільби вкладним стволом вдень та вночі, а вже у п’ятницю, 13 січня, у батальйоні будуть підбиті підсумки польового виходу та визначені військовослужбовці, які виконали навчальні стрільби найкраще.
Командування батальйону очікує на відмінні результати, адже абсолютна більшість військовослужбовців підрозділу – досвідчені професіонали, які брали участь у кількох серйозних навчаннях з бойовою стрільбою, у тому числі бригадному тактичному навчанні у 2008 та батальйонному тактичному навчанні у 2011 роках.