У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО

13.01 09:11    
Як повідомили Інтернет-виданню Рупор Житомира в облдержадміністрації, 12 січня заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк здійснив робочу поїздку до Коростишівського району, під час якої з подарунками та гарними новинами відвідав загальноосвітню школу І-ІІ ступенів у селі Квітневе.

Квітнева школа разом із дитячим садком входить до одного навчального комплексу, збудованого близько 60 років тому на місці панського маєтку. Нині у школі навчаються 34 учні. Щоденно семеро з них мають потребу у підвезенні, адже їхній шлях до школи пролягає з п’яти різних сіл та займає від 3 до 8 кілометрів. Таку ж відстань доводиться долати сімом вихованцям дошкільного навчального закладу, а також сімом педагогам із районного центру.

Директор школи Марія Марчинська є її випускницею. «Проблема підвезення школярів для нас споконвічна. Наші дідусі, бабусі, батьки, ми та вже й наші діти змушені були діставатися до школи хто як міг: пішки, на велосипедах, гужовим і рейсовим транспортом – влітку і зимовими засніженими дорогами, – розповідає Марія Марчинська. – Так тривало до 2009 року. У 2009 році завдяки нашим численним зверненням у нас з’явився автобус. Але довго радіти не довелося. У травні 2010 року нам повідомили про те, що автобус підлягає ремонту. Після того автобус не повернувся – повернулася стара проблема».

У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО


За сприяння заступника голови – керівника апарату Житомирської облдержадміністрації Олександра Никитюка, голови Коростишівської райдержадміністрації Надії Котенко, депутата обласної ради Григорія Ломакова відтепер Квітнева загальноосвітня школа І-ІІ ступенів забезпечена маршрутним транспортним засобом. Приватний перевізник Євген Савицький уклав договір на перевезення учнів та вчителів терміном на один рік за символічну плату – одну гривню.

Олександр Никитюк зазначає: «На підсумковій прес-конференції голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук сказав про те, що курс обласної влади – надати всі можливі блага тим людям, чиїми ці блага є по праву. Діти мають навчатися у комфортних, затишних, оснащених школах, бути забезпеченими належним харчуванням та освітніми послугами, без перешкод діставатися навчальних закладів. Над цим ми працюємо та просимо вибачення за всю попередню владу, що тільки тепер проблему школи у Квітневому вирішено».

«За інформацією управління освіти облдержадміністрації, на 2012 рік державною програмою „Шкільний автобус” передбачено направлення одного автобуса на Коростишівський район, – повідомляє заступник голови Коростишівської райдержадміністрації Ігор Джаман. – Із появою маршрутки, яка підвозитиме до Квітневої школи, за допомогою приватних перевізників у районі проблему підвезення вирішено. Якщо до району поступить ще 3 бюджетні шкільні автобуси, ми зможемо відмовитися від послуг приватних перевізників. Через це з приватним перевізником Євгеном Савицьким укладено договір на один рік, – каже Ігор Джаман. – У разі якщо шкільний автобус У Квітневому не з’явиться, перевізник уже дав згоду на продовження договору ще на два роки».

Учні Квітневої школи радо вітали гостей та приймали інші подарунки – солодощі, спортивні м’ячі та фотоапарат від облдержадміністрації, райдержадміністрації та особисто їхніх представників. Проте найважливішим подарунком стала маршрутка, яка полегшить життя учням і вчителям, дозволить їм формувати навчально-виховні плани, не підлаштовуючись ні під час руху рейсового транспорту, ні під погодні умови.

ФОТО Катерини Тарановської

У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО


У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО


У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО


У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО


У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО


У Коростишівському районі проблему підвезення учнів до шкіл вирішено. ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:31
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорн ...
Вчора 22:31
Виманив у військовослужбовця близько 5 000 доларів, під ...
Вчора 22:30
Поліція Києва затримала тренера з джиу-джитсу за підозр ...
Вчора 22:30
Судитимуть групу посадовців Світловодської міської ради ...
Вчора 22:29
СБУ затримала 2 агентів фсб, які коригували російські у ...
Вчора 22:28
Мінветеранів: Ще 47 ветеранів війни із Київщини отримал ...
Вчора 22:26
Ігри Ветеранів: У Вінниці відбувся третій регіональний ...
Вчора 22:24
Мінцифри: Завдяки партнерам надійшло 19 000 пристроїв д ...
Вчора 22:22
Кожна заява до Реєстру збитків – голос України на міжна ...
Вчора 22:20
Україна отримала від Люксембургу ліки для дітей із гепа ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення