Геннадій Зубко: «Держава збирає податки, нічого не повертаючи людям». ФОТО

21.09 13:17    
20 вересня в Житомирі відбулася зустріч кандидатів в народні депутати від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Олександри Кужель та Геннадія Зубка з приватними підприємцями міста Житомира.

Геннадій Зубко закликав всіх підприємців до діалогу та гуртування, адже нинішня ситуація в державі та в економіці змушує всіх, хто працює, не жити, а виживати.

Геннадій Зубко: «Держава збирає податки, нічого не повертаючи людям». ФОТО


«Приватні підприємці в Житомирі з’явились після того, як розвалились заводи – гіганти, такі як Хімволокно, Станки – Автомати, Льонокомбінат та інші. Тоді, приватний бізнес виживав. Зараз створили таку ситуацію, що ми знову вимушені виживати – непомірні податки, ненаситні корупціонери і недолугі державні рішення не дають розвиватися. Сьогодні держава переклала свої зобов’язання на плечі платників податків – люди роблять відрахування в бюджет, але потім все одно вимушені за все платити ще раз – за школу, за лікарню, за ремонт в будинку, наче жодних податків в країні не сплачується. І тільки наша небайдужість може виправити цю ситуацію», - сказав Геннадій Зубко.

Приватні підприємці відгукнулися на пропозицію Зубка і обрали координатора, який підтримуватиме в подальшому зв'язок між підприємцями та народними депутатами.

Геннадій Зубко: «Держава збирає податки, нічого не повертаючи людям». ФОТО


Олександра Кужель розповіла на зустрічі про «три цвяхи в труну підприємництва» всієї України, які «забила» влада протягом останнього місяця.

«Перше – це компанія «Хлібінвест». В його статутний капітал внесли всі державні зерносховища. А нещодавно 99% цієї державної кампанії були передані невідомій кіпрській компанії. Друге – це створення земельного банку. Схема та ж сама. У статутний капітал земельного банку внесуть всі державні землі сільськогосподарського значення, всі заповідні землі та дно територіальних морів. Третім «цвяхом» є те, що Янукович підписав закон про видобуток сланцевого газу. В Америці відмовились від такого видобутку, тому що там пропадала питна вода, гинуло все живе та за рік з території втекли всі люди – із кранів текла вода, яка горіла. У тій воді було знайдено 539 небезпечних хімічних елементів. Таке враження, що жоден із тих, хто підписував ці закони далі в Україні жити не збирається», - розповіла Олександра Кужель.

Геннадій Зубко: «Держава збирає податки, нічого не повертаючи людям». ФОТО


Геннадій Зубко: «Держава збирає податки, нічого не повертаючи людям». ФОТО


Геннадій Зубко: «Держава збирає податки, нічого не повертаючи людям». ФОТО

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: http://ruporzt.com.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:31
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорн ...
Вчора 22:31
Виманив у військовослужбовця близько 5 000 доларів, під ...
Вчора 22:30
Поліція Києва затримала тренера з джиу-джитсу за підозр ...
Вчора 22:30
Судитимуть групу посадовців Світловодської міської ради ...
Вчора 22:29
СБУ затримала 2 агентів фсб, які коригували російські у ...
Вчора 22:28
Мінветеранів: Ще 47 ветеранів війни із Київщини отримал ...
Вчора 22:26
Ігри Ветеранів: У Вінниці відбувся третій регіональний ...
Вчора 22:24
Мінцифри: Завдяки партнерам надійшло 19 000 пристроїв д ...
Вчора 22:22
Кожна заява до Реєстру збитків – голос України на міжна ...
Вчора 22:20
Україна отримала від Люксембургу ліки для дітей із гепа ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення