Як у Житомирі "брали" столичного наркокур’єра. ФОТО

Як у Житомирі "брали" столичного наркокур’єра. ФОТО

22.09 14:33    
Пізно увечері 18 вересня працівники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Житомирській області в приміщенні автовокзалу затримали 23-річного киянина. Хлопець приїхав до Житомира ще вранці, майже о 10 годині, на власному автомобілі. Однак, певні справи змусили молодика затриматися до вечора.


Увесь час, допоки він мандрував містом, за ним уважно спостерігали оперативники, яких цікавила справжня мета приїзду столичного гостя.

Як у Житомирі "брали" столичного наркокур’єра. ФОТО


Як у Житомирі "брали" столичного наркокур’єра. ФОТО


Відвідавши в обласному центрі кілька розважальних закладів та вдосталь посмакувавши місцевої кави, незнайомець зробив кілька телефонних дзвінків та повернувся до вокзалу, так як ще вранці він залишив у камері схову невеличкий пакунок – картонну коробку у поліетиленовому пакеті.


Як у Житомирі "брали" столичного наркокур’єра. ФОТО


Як у Житомирі "брали" столичного наркокур’єра. ФОТО



Чому невеличкий багаж киянин не став возити із собою містом у машині? Навіщо він йому увечері? І нарешті, що саме у цьому таємничому пакеті?

Працівники відділу боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС, аби отримати відповіді на ці запитання, дочекалися, допоки гість забере свої речі з камери схову та затримали його.

Як прокоментував подію начальник ВБНОН Сергій Дзюбенко, під час огляду в пакунку незнайомця було вилучено пакет із порошком білого кольору, вагою майже 450 грамів. За інформацією оперативників, вилучена речовина є сильнодіючим психотропним синтетичним наркотиком – амфетаміном. Однак, остаточний висновок зроблять експерти, які проводять відповідні дослідження.

Як у Житомирі "брали" столичного наркокур’єра. ФОТО


За попередніми даними, молодик приїхав до обласного центру з метою реалізації цього товару. Водночас під час затримання він стверджував, що в м. Житомирі лише проїздом і жодних справ тут не має.

На скільки це так, з’ясується під час проведення відповідних перевірок. У працівників міліції є підставити стверджувати, що виявлені 5 вересня у 27-річного жителя смт. Новогуйвинська 20 грамів порошкоподібної психотропної речовини мають це ж саме походження.

Наразі вирішується питання про порушення за цим фактом кримінальної справи.



Алла Ващенко
ВЗГ УМВС України в Житомирській області

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
24 жовтня 21:27
Держаудитслужба представила у Будапешті власні напрацюв ...
24 жовтня 21:27
Держаудитслужба та Аудиторська Рада Ukraine Facility пр ...
24 жовтня 21:26
Прикордонники врятували двох «мандрівників», які два дн ...
24 жовтня 21:26
На Одещині спроба незаконно перетнути кордон завершилас ...
24 жовтня 21:25
На Волині затримали жителя Рівного під час спроби переп ...
21 жовтня 16:19
Юридичні, бухгалтерські та нотаріальні послуги для укра ...
20 жовтня 17:24
Що таке біржа фрілансу: особливості та переваги
17 жовтня 18:30
Як зібрати сумку в пологовий будинок: список речей для ...
17 жовтня 18:29
Професійна ароматизація приміщень від «Solo Air»: що це ...
17 жовтня 18:28
Рокла: ключовий помічник для складу та логістики
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення