В Житомирі відбувся творчий вечір Володимира Шинкарука
21.08 10:37
В обласному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувся творчий вечір одного з найвідоміших українських авторів - виконавців нашого земляка Володимира Шинкарука. Його по праву можна назвати Заслуженим бардом України. Володимир Федорович був в авторській пісні ще тоді, коли вона тільки робила свої перші кроки по нашій землі. Педагог - філолог за фахом, поет - пісняр, композитор за покликанням, заслужений працівник культури Володимир Шинкарук у День Преображення Господнього зустрів свій 55 річний ювілей. Тож не випадково творчий вечір іменинника мав назву „Пісенний Спас”. Автор-виконавець на осуд друзів, глядачів представив нові поетичну збірку та пісенний диск.
Проте як і годиться у день народження ювіляр і сам приймав поздоровлення від представників влади, громадськості, земляків.
Василь Вовкун, міністр культури і туризму України: "Мені і просто і важко бути на цьому вечорі, бо нас єднає творча доля. Будь щасливим тим, що в тебе так багато творчого визнання. Я вітаю тебе за чиновницьким етикетом грамотою, а від себе дарую ангела-охоронця".
Віднині до численних нагород і покорених музичних олімпів Володимир Шинкарук долучив срібний нагрудний знак "Земляцтва житомирян" та медаль Житомира "За заслуги перед містом".
А в пісенний вінок життєвої дороги вплетено нові музичні квітки радості та гарного настрою від друзів по творчості.
RuporZT
|