У Житомирі 31 жовтня відбулась презентація Стратегії розвитку Баранівської міської об’єднаної територіальної громади, схеми планування її території та брендбуку, повідомляють в прес-службі обласної ради.
Участь у презентації взяли голова обласної ради Володимир Ширма, директор Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Василь Невмержицький та директор з питань науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук.
Саме Інститут громадянського суспільства допомагав команді Баранівської ОТГ розробити важливі документи за фінансової підтримки «Вестмінстерської фундації за демократію», так як Баранівська громада стала переможцем у конкурсі у рамках проекту «Підтримка розбудови інституційної спроможності об’єднаної територіальної громади.
Баранівський міський голова Анатолій Душко зазначив стратегічні цілі громади:самоврядна органічна спільнота ініціативних громадян, спроможних взяти відповідальність за своє майбутнє;
конкурентоспроможна місцева економіка, яка базується на органічних технологіях і співпраці;
органічне, безпечне і енергоефективне середовище для життя кожного громадянина
дружнє урядування, що включає у себе якісні і доступні освітні, медичні, соціальні та адміністративні послуги.
У процесі стратегічного планування оновлено було також і місцеву символіку. Новий герб Баранівської ОТГ являє собою поєднання колосків жита, квітки льону, зображення соснового дерева та баранця – форми українського керамічного посуду, на честь якого місто отримало свою назву. А саму презентацію було розпочато із виконання нового баранівського гімну.
Володимир Ширма побажав Баранівській територіальній громаді соціального, економічного , культурного розвитку , втілення у життя усіх цілей, зазначених у Стратегії, та привітав Анатолія Душка і його команду із завершенням великого пласту виконаної роботи.