Ігор Гундич головам РДА: до 15 травня провести технічну інвентаризацію всіх захисних споруд

10.04 12:11    
Ігор Гундич головам РДА: до 15 травня провести технічну інвентаризацію всіх захисних споруд

До 15 травня у всіх районах області має бути проведена технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту. Відповідне завдання дав голова Житомирської ОДА Ігор Гундич керівникам райдержадміністрацій 6 квітня під час розширеної наради.

«Ті захисні споруди, які є у районах, потрібно проінвентаризувати. Елементарно це все робиться. До 15 травня маєте повністю провести інвентаризацію захисних споруд в усіх районах», – доручив головам РДА Ігор Гундич.

За інформацією начальника управління цивільного захисту населення ОДА Сергія Безносюка, в області перебуває на обліку та підлягає технічній інвентаризації 1134 захисних споруд цивільного захисту – 126 сховищ та 1008 протирадіаційних укриттів.

Станом на 1 квітня 2018 року проведено технічну інвентаризацію 665 захисних споруд, що складає майже 59%.

Роботи з технічної інвентаризації захисних споруд завершені у м. Коростень та Бердичів, Коростенському, Малинському та Романівському районах. Найменше об’єктів проінвентаризовано в Андрушівському, Житомирському, Пулинському, Черняхівському районах.

У районах залишилась 161 об’єкт, який необхідно проінвентаризувати.
Ігор Гундич головам РДА: до 15 травня провести технічну інвентаризацію всіх захисних споруд

Ще 308 захисних споруд за своїм технічним станом непридатні до експлуатації і не можуть бути використані за призначенням для укриття населення. Тому їх необхідно списати та зняти з обліку.

Нагадаємо, що під час наради Ігор Гундич перед вихідними дав порцію натхнення керівникам районів та заначив, що закривати очі на завищені ціни за утримання доріг не буде.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
Сьогодні 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
Сьогодні 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
Сьогодні 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
Сьогодні 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення