Майже 16 тисяч наборів Lego отримають першокласники області у навчальному 2018/2019 році

24.05 08:30    
Вже влітку Житомирщина отримає 15 тис. 602 набори Lego для учнів перших класів, які у 2018/2019 році навчатимуться за стандартом Нової української школі. Вони допоможуть впровадити у класах ігрові та діяльнісні методи навчання, а також розвиватимуть логічне мислення та творчу уяву учнів.

Про це повідомила завідувач лабораторії змісту та моніторингу якості післядипломної освіти Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тетяна Корнілова.

«На МОН ми вже відправили замовлення на отримання 15 тис. 602 наборів Lego для всіх перших класів, в яких навчатимуться діти у новому навчальному році. 4 пілотні школи Житомирщини, в яких діти вже цього року навчаються за стандартами НУШ, отримали їх у квітні. Конструктори складаються із набору «Шість цеглинок» для кожного учня та по набору «LEGO Play Box» на кожен такий клас. Вже влітку Житомирщина отримає всі набори Lego та розподілить між районами та ОТГ. Вони допоможуть впровадити ігрові та діяльнісні методи навчання у класах», – зазначила Тетяна Корнілова.

У квітні набори отримали Коростенський міський ліцей Житомирської області, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 28 м. Житомира імені гетьмана Івана Виговського, Новоград-Волинський колегіум, КУ "Опорний навчальний заклад "Романівська гімназія", комунальний заклад «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Використовуючи Lego, вчителі матимуть більше можливостей застосовувати пошукові методи навчання, стимулювати дітей до навчання у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб.

За словами Тетяни Корнілової, ігрові набори дозволять краще розвинути логічне мислення, послідовність дій, творче уявлення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 20:46
Проект Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Ве ...
Сьогодні 20:44
Уряд виділить 3 млрд грн на забезпечення ремонтів автош ...
Сьогодні 20:42
Уряд утворив Координаційний центр для реалізації Планів ...
Сьогодні 16:46
Біля Дністра прикордонники затримали трьох порушників - ...
Сьогодні 16:44
Член військово-лікарської комісії намагався «списати» в ...
Сьогодні 20:34
Проект Трудового кодексу отримав підтримку комітетів Ве ...
Сьогодні 20:32
Уряд виділить 3 млрд грн на забезпечення ремонтів автош ...
Сьогодні 20:30
Уряд утворив Координаційний центр для реалізації Планів ...
Вчора 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
Вчора 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення