На Житомирщині каменевидобувне товариство збов’язали сплатити борг за оренду та повернути 5,6 га землі

На Житомирщині каменевидобувне товариство збов’язали сплатити борг за оренду та повернути 5,6 га землі

13.07 12:11    
За позовом Бердичівської місцевої прокуратури судом прийнято рішення про розірвання з товариством договору оренди земельної ділянки площею 5,6 га вартістю 2,4 млн грн, що знаходиться за межами населеного пункту на території Райківської сільської ради Бердичівського району, а також стягнення заборгованості з недобросовісного орендаря та повернення земельної ділянки.

Підставою для пред’явлення позову стало систематичне порушення товариством умов договору оренди земельної ділянки – несвоєчасне внесення орендної плати, унаслідок чого місцеві бюджети територіальної громади недоотримували кошти, які могли б використати на розвиток інфраструктури.

Зокрема, каменевидобувне товариство, взявши у 2014 році в оренду зазначену земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємства, пов’язаних із користуванням надрами, із червня 2017 року не сплачувало коштів, заборгувавши понад 66 тис грн.

Господарський суд Житомирської області визнав правову позицію прокуратури обґрунтованою та прийняв рішення на користь місцевої громади.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 20:52
До суду скеровано справу щодо розтрати майже 4 млн грн ...
Вчора 20:51
Українські поліцейські долучились до міжнародної операц ...
Вчора 20:51
Гірські рятувальники ДСНС на варті: від початку року у ...
Вчора 20:50
Майже 800 випадків підтоплень уже зафіксовано в Україні ...
Вчора 20:50
Виплати 6500 грн у межах Зимової підтримки надійдуть ус ...
Вчора 20:52
Юлія Свириденко: Розпочалися виплати «дитячої допомоги»
Вчора 20:50
Мінекономіки долучилося до презентації стандарту держав ...
Вчора 20:48
Олексій Кулеба обговорив напрямки співпраці та стратегі ...
Вчора 20:46
Розбудова системи моніторингу якості повітря: перший да ...
Вчора 20:44
Артем Некрасов взяв участь у 12-й зустрічі Міністрів До ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення