На Житомирщині судом взято під варту одного з членів наркоугрупування, підозрюваного у замаху на вбивство

На Житомирщині судом взято під варту одного з членів наркоугрупування, підозрюваного у замаху на вбивство

30.07 13:51    
30 липня обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб 32-річному жителю Нікополя Дніпропетровщини. Чоловіка поліцейські ГУНП Житомирщини затримали 25 липня, а його спільника, лідера угрупування, - 28 липня. Рішення щодо його взяття під варту Корольовський районний суд м. Житомира розглядатиме у другій половині дня 30 липня.

Нагадаємо, що обох жителів Дніпропетровщини обґрунтовано підозрюють у замаху на вбивство, а також у причетності до злочинного наркоугрупування, одного з найбільших в Україні. У ході досудового розслідування виявлено та вилучено автомат Калашникова, пістолети, глушники, вибухівку, інші речові докази.

32-річному чоловікові, який, за наявною інформацією, виконував роль кілера в угрупуванні, нині оголошено про підозру у у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 15 (Замах на злочин), ст. 115 (Умисне вбивство) та ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Відтак 30 липня Корольовським районним судом м. Житомира розглянуто та задоволено клопотання поліції, подане під процесуальним керівництвом прокуратури Житомирської області, щодо взяття чоловіка під варту без можливості внесення застави.

Сьогодні у другій половині дня запланований розгляд клопотання і щодо обрання міри запобіжного заходу іншому члену угрупування. 44-річному чоловікові, який, за наявною інформацією, є лідером злочинного осередку, нині оголошено про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Заходи поліції із викриття протиправної діяльності наркоугрупування тривають.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:23
Безбар’єрність: Міністерство культури представило пріор ...
Вчора 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
Вчора 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
07 листопада 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
07 листопада 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення