На Житомирщині 1237 класів отримали набори LEGO для навчання першокласників

На Житомирщині 1237 класів отримали набори LEGO для навчання першокласників

27.08 14:34    
Набори «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box», які у новому навчальному році використовуватимуть першокласники, отримали 1237 класів Житомирщини. Це всі перші класи 682 навчальних закладів області, які подали заявки на безкоштовне одержання наборів від The LEGO Foundation.

Про це повідомила сьогодні, 27 серпня, начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

«Відповідно до заявок 682 навчальних закладів районів, міст та громад області всі перші класи – а це 1237 класів – отримали набори «Шість цеглинок» та «LEGO Play Box». І вже з наступного тижня вчителі навчатимуть першокласників за стандартами Нової української школи, використовуючи ігрові набори та конструктори LEGO», – зазначила Лариса Шевчук.

Житомирщина одна із перших областей в Україні, яка влітку безкоштовно отримала понад 15 тис. комплектів для кожного першокласника та більше 1,2 тис. наборів LEGO для класів. Всі ігрові набори були доставлені до районів, міст, ОТГ області відповідно до кількості перших класів та учнів, які навчатимуться у НУШ.

Використовуючи LEGO, вчителі зможуть застосовувати різні пошукові методи, стимулюватимуть дітей до навчання у більш цікавий спосіб. Ігрові набори дозволять краще тренувати пам’ять, розвивати моторику, логічне та творче мислення.

Крім цього, за інформацією Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у серпні завершились тренінги для вчителів пілотних класів 2018/2019 року, регіональних тренерів Нової української школи з впровадження ігрових та діяльнісних методів навчання.

Так, навчання пройшли понад 2 тисячі вчителів навчальних закладів Житомирщини, серед яких близько 1100 вчителів перших класів, 860 вчителів англійської мови, 50 – німецької та 30 – французької, які навчатимуть першокласників у цьому навчальному році.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:23
Безбар’єрність: Міністерство культури представило пріор ...
Вчора 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
Вчора 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
07 листопада 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
07 листопада 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення