Брусилівська ОТГ визначила пріоритети стратегічного розвитку

22.09 14:06    
Робоча група з розробки стратегії на своєму третьому засідання визначила бачення розвитку громади та сформовала стратегічні, операційні цілі і завдання Стратегії розвитку громади до 2027 року. Розвиток місцевої економіки, розбудова інфраструктури та зростання соціальних стандартів населення.
Брусилівська ОТГ визначила пріоритети стратегічного розвитку

«Брусилівська громада має унікальні природні та економічні умови для розвитку. У стратегі ми прописуємо ті кроки, які допоможуть максимально ефективно використати ці умови. Зокрема формування кластерів сільського господарства – молочних, ягідних, тваринницьких та інших», - наголосив Віктор Шкуратівський, заступник голови Брусилівської ОТГ.

Робоча група сформувала бачення розвитку громади – Брусилівщина це економічно самодостатня громада з розвиненим АПК, промисловістю та інфраструктурою, туристично-приваблива територія з багатим історичним минулим, розвиненим сільським зеленим туризмом. Екологічно чистий край з ошатними, чистими, безпечними, освітленими населеними пунктами, привабливий для проживання та індивідуального розвитку кожної людини.

Щоб досягнути цього протягом наступних 9 років громада працюватиме на розвиток місцевої економіки, розбудовуватиме інфраструктуру та сприятиме зростанню соціальних стандартів для населення.

Супровід розробки стратегії розвитку Брусилівської ОТГ здійснює Георгій Федорук, радник Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України.

«Тепер від загальних формулювань учасники робочої групи мають напрацювати конкретні технічні завдання та ідеї для реалізації запланованого. За місяць ми проведемо ще одне засідання, на якому відберемо кращі ідеї», - розповів Георгій Федорук, радник Житомирського Центру.

За місяць Робоча група із технічних завдань має сформувати План реалізації стратегії на наступних 3 роки.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
Вчора 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
Вчора 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
Вчора 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
Вчора 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення