На Овруччині поліцейські оперативно затримали рецидивіста, який пограбував селянку

04.10 16:02    
Подія сталась 3 жовтня у с. Веселівці Овруцького району. Поки господиня поралась на городі, у її будинку похазяйнував раніше судимий житель сусіднього села. Не вдовольнившись краденим, зухвалець змусив жінку віддати йому ще й грошові збереження. Поліцейські швидко встановили причетного до злочину та затримали винуватця. Розпочато кримінальне провадження.

68-річна пенсіонерка із с.Веселівки повідомила до Овруцького відділення поліції про вчинений відносно неї злочин увечері 3 жовтня. За словами заявниці, коли вона повернулася на власне подвір’я з городу, хтось підскочив до неї ззаду і, натягнувши їй на голову кофту, завів у будинок та змусив віддати усі гроші. Невідомому зловмиснику жінка передала 8 тисяч гривень, а потім ще й виявила крадіжку мобільника.
На Овруччині поліцейські оперативно затримали рецидивіста, який пограбував селянку

– Заявниця змогла повідомити поліцейським окремі прикмети ймовірного нападника, що зуміла розгледіти під час його втечі з місця події. Також у ході першочергових заходів працівники превенції перевірили осіб, раніше судимих за подібні злочини, з числа місцевих і жителів сусідніх сіл, - розповів начальник Овруцького ВП ГУНП Сергій Савлук.

У результаті правоохоронці викрили причетність і затримали в одному із сіл району 29-річного жителя с. Малої Фосні. Свою вину чоловік визнав, при ньому були вилучені частина грошових коштів та мобільний телефон, викрадені у заявниці.

Про підозрюваного відомо, що раніше він неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення крадіжок. Востаннє звільнився з місць позбавлення волі навесні цього року, маючи 2 роки іспитового строку. До обійстя потерпілої, мовляв, потрапив випадково, вирішивши поцупити щось цінне за відсутності господині. Однак жінка з’явилась у дворі, коли непроханий гість саме лишав її домівку з мобільником у кишені. Відтак чоловік зважився витребувати у пенсіонерки ще й гроші.

Нині винуватцю офіційно оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування. За чинним законодавством винуватцю може загрожувати від 4 до 8 років ув’язнення.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 листопада 23:23
Безбар’єрність: Міністерство культури представило пріор ...
08 листопада 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
08 листопада 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
07 листопада 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
07 листопада 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення