На Житомирщині «джентльмен удачі»... пограбував школу

19.12 11:19    
Раніше судимий житель м. Радомишля примудрився викрасти зі школи плазмовий телевізор. Чоловіка викрив поліцейський, якому той запропонував придбати у нього техніку.

Співробітник місцевого відділення поліції того дня звично забирав свою дитину зі школи у райцентрі. Дорогою додому неподалік навчального закладу помітив місцевого жителя, який пропонував людям щось у нього придбати.

– Цей чоловік добре відомий нашим працівникам, адже раніше неодноразово був судимий за крадіжки і нині є фігурантом кримінального провадження за аналогічним фактом. У день несподіваної зустрічі з правоохоронцем він уже приходив до відділку поліції, де слідчий офіційно оголосив йому про підозру у причетності до протиправних діянь, учинених раніше, - розповів начальник Радомишльського ВП ГУНП Дмитро Нікурадзе.

Відтак пропозиція придбати у підозрюваного плазмовий телевізор, з якою він приставав до людей, видалась поліцейському аж занадто підозрілою. Тож разом із товаром чоловік знову опинився у поліційному відділку, де вперто стверджував, що придбав техніку у кредит.

Утім, дуже скоро з’ясувались протилежні обставини. До поліції звернулась адміністрація загальноосвітнього закладу із заявою про крадіжку з навчальної аудиторії плазмового телевізора вартістю понад 7 тисяч гривень. Тож 32-річному підозрілому торговцеві довелось зізнатись у крадіжці. За словами чоловіка, техніку він непомітно виніс із незамкненого приміщення класу і школи наприкінці дня.

За вказаним фактом (ст. 185 ККУ) відкрито кримінальне провадження. За ще одне вчинене злодіяння винуватцю може загрожувати покарання у вигляді ув’язнення на термін до 3 років.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 листопада 23:23
Безбар’єрність: Міністерство культури представило пріор ...
08 листопада 00:30
Уряд розпочав процес реорганізації Інституту модернізац ...
08 листопада 00:00
Метеооновлення: українсько-фінський проєкт модернізує п ...
07 листопада 23:59
На Прикарпатті рятувальники ліквідували масштабну пожеж ...
07 листопада 23:58
18,6 млрд грн до держбюджету у жовтні - рекорд за остан ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення