Жителька Черняхівського району у лютому встановила сонячну станцію і вже отримала перший прибуток

18.04 10:27    
В області щороку збільшується кількість приватних сонячних станцій. Наразі їх працює вже 228 сонячних станцій. Сонячну станцію потужністю 10 КВт пані Валентина із Черняхівського району встановила у лютому цього року і вже отримала перший прибуток.
Жителька Черняхівського району у лютому встановила сонячну станцію і вже отримала перший прибуток

«Я вже 15 років живу і працюю за кордоном. Влітку приїхала у відпустку і побачила інтерв’ю на одному з житомирських телеканалів із головою ОДА, де він розповідав про програму з відшкодування коштів за встановлення сонячної станції. Я все життя не планую бути за кордоном, а отже вирішила – зароблені кошти вкласти у встановлення сонячної станції, яка буде давати мені енергопостачання та ще й приносити прибуток», – розповідає пані Валентина.

На встановлення станції Валентина витратила близько 275 тисяч грн і вже отримала перший прибуток.

«Станція реально працює лише місяць і я вже встигла отримати перший прибуток за березень – 5 400 грн. І це ще був не найбільш сонячний місяць. За нашими підрахунками вже за 5 років вартість станції повністю окупиться. Крім цього, ми подали документи в департамент регіонального розвитку обласної адміністрації на відшкодування коштів за обласною програмою», – розповідає пані Валентина.

Обласна програма стимулювання населення до встановлення приватних сонячних електростанцій, створення якої ініціював голова ОДА Ігор Гундич, вже діє на Житомирщині 3 рік.

Упродовж 2017-2018 років компенсації отримали 94 власники станцій на загальну суму 3 млн 588 тис. грн. Із них 52 власників отримали відшкодування у минулому році. У 2019 році Житомирська ОДА вже отримала 90 заявок.

За умовами програми, кожен, хто встановлює сонячну електростанцію, може отримати компенсацію із обласного бюджету – 20% від вартості обладнання, але в межах 50 тис. грн.

За довідками звертайтеся за телефоном: (0412) 47-46-44, 47-46-42.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення