Встановлено причини масового отруєння відвідувачів кафе на Житомирщині

08.05 09:42    
27 квітня 2019 року серед відвідувачів кафе «Маячок», розташованого в с.Старий Любар Любарського району зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції. Всього захворіло 7 осіб, в т.ч. 2 дітей до 17 років. Всі хворі проліковані в інфекційному відділенні Любарської центральної районної лікарні та з заключним діагнозом: «сальмонельоз»виписані з лікарні в задовільному стані.

З метою локалізації та ліквідації спалаху Головним управлінням Держпродспоживслужби в Житомирській області сумісно з Державною установою «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснено комплекс протиепідемічних заходів у вогнищі.

За результатами бакдосліджень та бакобстежень встановлено: збудником, що викликав захворювання та виділений у 6 хворих є сальмонела ентерітідіс. Ідентична сальмонела була виділена в 4 пробах продовольчої сировини.

Основними причинами спалаху були порушення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів в кафе, не дотримання правил особистої гігієни працівниками кухні, порушення поточності виробничих процесів, технології приготування страв, правил зберігання сирої та готової продукції, умов миття кухонного та столового посуду, відсутність відповідної документації на продовольчу сировину.

Станом на 06.05.2019 року протиепідемічні заходи у вогнищі завершені.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення