На Житомирщині перевіряють якість проведення ремонтів доріг державного значення

24.06 10:31    
У ході безпосередніх ремонтів об’єктів відбувається чотирирівневий контроль якості. На всіх стадіях виконання робіт виконується вхідний контроль якості матеріальних ресурсів, контроль якості укладання шарів дорожнього одягу, як силами самої підрядної організації так і, в обов'язковому порядку, службою замовника. Крім того, якість контролюють незалежні організації - ДП "ДерждорНДІ", ДП «Науково-технічний центр «Дорожній контроль якості» у місті Києві.
На Житомирщині перевіряють якість проведення ремонтів доріг державного значення

Днями фахівці Служби автомобільних доріг у Житомирській області провели  інспекційний контроль якості робіт поточного середнього ремонту на ділянках автодороги загального користування державного значення Н-03 Житомир-Чернівці. В ході перевірки здійснено відбір кернів верхнього шару (ЩМА).
Відібрані зразки направлено до лабораторії для проведення відповідних випробувань.

Лабораторією Служби автомобільних доріг в області, що має сертифікат підтвердження компетентності у проведенні контролю якості, при влаштуванні шарів дорожнього покриття проводиться контроль якості ущільнення. Контролюється й якість асфальтобетонних сумішей, а саме: температурний режим органічного в'яжучого, мінеральних матеріалів та готової асфальтобетонної суміші. Крім того, тримаємо на контролі фізико-механічні властивості та склад суміші згідно з ДСТУ Б В.2.7-319:2016 і ДСТУ Б В.2.7119 та їх фізико-механічні показники.

У виконанні ремонтних робіт якісно зацікавлені й підрядні організації, адже договірні умови вимагають від них гарантії на дорожнє покриття 5 років та виправлення недоліків за власний рахунок.

Зауважуємо, що неякісно виконані ремонтні роботи замовником не приймаються та не оплачуються.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення