Малин, Коростишів, Червоне, Городське та Студениця змагаються за перемогу у конкурсі «Малі міста-великі враження»

24.06 13:33    
Малин, Коростишів, Червоне, Городське та Студениця змагаються за перемогу у конкурсі «Малі міста-великі враження»

5 проектів громад Житомирщини допущені до участі у ІІ етапі конкурсу «Малі міста – великі враження». Про це повідомили в Офісі реформ Житомирського РВ АМУ.

Щорічний конкурс «Малі міста – великі враження» - це можливість громади отримати до 5 млн грн. коштів з державного бюджету на реалізацію власного культурно-мистецького проекту.

Директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська поінформувала, що цьогоріч на конкурс надійшло 181 заявок, 12 з яких – з Житомирської області. Проекти Коростишівської ОТГ «OLIZAR MUSIC FEST», Малинської міської ради «Інкубатор ремесел», Червоненської ОТГ «Відновлення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва в смт. Червоне», Городського Коростишівського району «Створення ландшафтно-скульптурного оглядового майданчику "Дивосвіт Трипілля - Світ Злагоди" на пам'ятці археології в с. Городське» та Студениці Коростишівського району «Створення Центру української культури та етнографії «Оберіг Студеної Води» допущені до участі у ІІ етапі конкурсу та презентуватимуть власні ідеї перед експертною радою.

Переможців визначать 5 липня. Саме з цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада 2019 року. Цьогорічній конкурс проходить під гаслом «Дивись, Україно!». Загалом для підтримки проектів виділено 50 мільйонів гривень, що дозволить реалізувати близько 100 культурно-мистецьких подій у невеликих містах.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення