На Житомирщині прокуратура через суд зобов’язала фермерське господарство звільнити самовільно зайняті майже 2 га землі

17.10 17:29    
Новоград-Волинська місцева прокуратура, в інтересах Пулинської селищної ради, заявила позов про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки площею 1,8 га, що відноситься до земель резерву державної форми власності та знаходиться за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району.

За результатом розгляду позовної заяви, Господарський суд Житомирської області прийняв рішення, яким зобов’язав фермерське господарство звільнити самовільно зайняту землю вартістю понад 340 тис грн, а також сплатити на користь Пулинської селищної ради заподіяну протиправним користуванням шкоду.

Підставою для звернення прокурора до суду стали матеріали перевірки контролюючого органу щодо додержання земельного законодавства під час використання земель сільськогосподарського призначення державної власності, які не надані в оренду, на території зазначеної селищної ради.

У ході перевірки встановлено, що керівник місцевого фермерського господарства тривалий час самовільно використовує земельну ділянку (господарський двір) із земель резерву державної форми власності площею майже 2 га за межами с. Стара Олександрівка Пулинського району для обслуговування складських приміщень.
За втручання прокуратури фермерське господарство у судовому порядку зобов’язано звільнити самовільно зайняту земельну ділянку.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення