Аудитори Житомирщини виявили фінансових порушень на суму майже 877 тис. грн у Хорошівській селищній раді

Аудитори Житомирщини виявили фінансових порушень на суму майже 877 тис. грн у Хорошівській селищній раді

23.10 10:08    
Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області провели ревізію селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності Хорошівської селищної ради за період з 01.01.2017 по 30.06.2019 і виявили фінансових порушень на загальну суму майже 877 тис. грн.

Зокрема, аудитори встановили порушення вимог законодавства з оплати праці, перерахування єдиного соціального внеску, що призвело до зайвого використання бюджетних коштів, на загальну суму понад 647 тис. грн.

Окрім того, виявлені порушення в частині недоотримання селищним бюджетом коштів на суму майже 102 тис. грн через неперерахування орендарями належної орендної плати за користування комунальним майном.

Завищення підрядними організаціями вартості та обсягів підрядних робіт призвело до зайвого перерахування останнім понад 96 тис. грн.
Аудитори виявили й інші фінансові порушення, загальна сума яких становить майже 32 тис. грн.

Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено усунення виявлених порушень на загальну суму понад 797 тис. грн.
Селищному голові надіслано вимогу щодо усунення виявлених порушень та недопущення їх надалі.

За недотримання вимог законодавства з фінансових питань 1 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.
Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Нагадаємо, що житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 457 тис. грн в Управлінні житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності Новоград-Волинської міськради.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:42
Сховався у потягу: прикордонники викрили тур до Європи ...
Вчора 21:41
На Київщині викрито схему розкрадання продуктів харчува ...
Вчора 21:40
Наркотики руйнують життя: поліцейські провели інтеракти ...
Вчора 21:39
На Волині група посадовців Радошинського піщаного кар’є ...
Вчора 21:39
Слідчі поліції викрили розтрату понад 1,7 млн грн, виді ...
04 листопада 18:08
LED-стрічка: універсальне рішення для сучасного освітле ...
04 листопада 00:25
Кавові машини La Cimbali: легендарна техніка для кав’яр ...
04 листопада 00:24
Що таке колоноскопія і як до неї підготуватися?
31 жовтня 22:35
Бурение скважины под ключ: особенности и преимущества
30 жовтня 22:18
Як підібрати якісний гідравлічний циліндр?
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення