На Житомирщині у збуті амфетаміну та канабісу великими партіями підозрюють злочинне угруповання у складі рідних братів

09.08 17:52    
Як стало відомо https://ruporzt.com.ua/, за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури злочинному угрупованню у складі чотирьох осіб повідомлено про підозру у скоєнні низки злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів і психотропних речовин.

На Житомирщині у збуті амфетаміну та канабісу великими партіями підозрюють злочинне угруповання у складі рідних братів


Слідство встановило, що підозрювані протягом грудня 2022 - квітня 2023 років налагодили потужну мережу збуту амфетаміну та канабісу.

Для цього організатор - один з братів, раніше судимий за тяжкий злочин, орендував дві квартири у Житомирі, де накопичували та фасували для продажу наркотовар. Також як своєрідну «наркобазу» використовували обійстя старшого брата в одному з міст області. Там налагодили увесь цикл виготовлення канабісу – від посіву і вирощування – до сушіння та пакування.

Психотропну речовину та наркотичний засіб продавали різними способами: «з рук в руки», поштою. Дотримувалися конспірації, оформляючи поштові відправлення від імені вигаданих осіб. Оплату приймали на свої банківські картки.

Під час низки обшуків в орендованих квартирах та за місцями проживання фігурантів вилучено 18 кг канабісу, розфасовану психотропну речовину – амфетамін, більше півсотні рослин коноплі, знаряддя для виготовлення, готівку. Також в організатора вилучено бойову ручну гранату.

Усім співучасникам угруповання повідомлено про підозру за ч. ч. 2, 3 ст. 307, ч. 2 ст. 310 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут особливо небезпечного наркотичного засобу та психотропних речовин у великих та особливо великих розмірах, їх незаконний посів і вирощування). Крім цього, організатору злочинної групи – за ч. 1 ст. 263 КК України (незаконне поводження з бойовими припасами).

Викрито злочин за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури спільно з Управлінням боротьби з наркозлочинністю в області ДБН Нацполіції України, Управлінням карного розшуку та детективами слідчого управління ГУНП в області, які проводять досудове розслідування.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 16:30
Псевдоворожки ошукали громадян на сотні тисяч гривень, ...
Вчора 16:30
Слідчі поліції викрили посадовця медзакладу, який допом ...
Вчора 16:29
Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеч ...
Вчора 16:29
На Харківщині поліцейські знешкодили ще один канал неза ...
Вчора 16:29
13 000 доларів за проходження служби у тиловому підрозд ...
Вчора 16:06
Андрій Сибіга провів телефонні переговори з Віце-прем’є ...
Вчора 16:04
Уряд удосконалив механізми залучення добровольчих форму ...
Вчора 16:02
Бюджетна підтримка та відновлення: Міністр фінансів Укр ...
Вчора 16:00
Як розвивати конкурентні компетентності студентів: нови ...
Вчора 15:58
В Україні зʼявиться програма розвитку волонтерства ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення