«Діалог влади та бізнесу»: Формування сучасного туристичного середовища Житомирщини

30.09 13:19    
«Діалог влади та бізнесу»: Формування сучасного туристичного середовища Житомирщини


У Житомирі відбулися заходи з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні. Програма святкувань поєднала культурні, гастрономічні та освітні активності, спрямовані на популяризацію туристичного потенціалу регіону.

У рамках свята діяло містечко народних майстрів, проходили майстер-класи, дегустації традиційних страв та презентації туристичних можливостей громад.

Чуднівська громада частувала стравою «Белка», Лугинська — представила колорит «Бовсунівських бабусь», Андрушівська — обрядову страву «Крупки» та вина «Mon Crafto», а Овруцька — унікальну мікровишивку й виступ колективу «Берегині».

Також був проведений круглий стіл «Туризм Житомирщини: спадщина, сучасність і перспективи розвитку», під час якого обговорювалися напрями розвитку туристичної галузі Житомирської області.

Під час заходу вищі навчальні заклади Житомирщини — Поліський національний університет, Житомирська політехніка та Житомирський державний університет імені Івана Франка — представили свої можливості у підготовці фахівців туристичної сфери.

На завершення відбулася презентація онлайн-карти «Мандруй фестивальною Житомирщиною» та ініціативи «Кулінарна мандрівка у спадщину», що спрямована на збереження нематеріальної культурної спадщини, розвиток подієвого туризму та залучення молоді й освітніх закладів до формування сучасного туристичного середовища.

Організатори висловили подяку громадам, майстрам та творчим колективам, які створили атмосферу справжнього свята та вкотре довели, що Житомирщина має значний туристичний потенціал.

Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/228803-dalog-vladi-ta-bznesu-formuvannya-suchasnogo-turistichnogo-seredovischa-zhitomirschini.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:40
У ДСНС відбулася зустріч з представниками Посольства СШ ...
Сьогодні 18:40
Натренованому каякеру завадили переплисти Дністер прико ...
Сьогодні 18:39
Прикордонники – серед чемпіонів світу з рукопашного бою
Сьогодні 18:39
Шпажистка-прикордонниця Анна Максименко – бронзова приз ...
Сьогодні 18:38
На Волині прикордонники за допомогою дрона з тепловізор ...
Сьогодні 18:26
Уряд розширює відкритість даних про діяльність державни ...
Сьогодні 18:24
Як підвищити кіберстійкість усієї країни: нові гайди на ...
Сьогодні 18:22
Мінфін: За час повномасштабної війни малий бізнес отрим ...
Сьогодні 18:20
Мінцифри: Як стати цифровим лідером та долучитися до вп ...
Сьогодні 18:18
Уряд розширив державну програму компенсації розмінуванн ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення