Сьогодні, 2 жовтня, між Україною та росією відбувся черговий обмін військовополоненими. На рідну землю повернулися 185 українських Захисників (сто вісімдесят троє рядових і сержантів й двоє офіцерів).
Цей день приніс гарну звістку й для Овруцької територіальної громади, адже серед звільнених військовослужбовців і наш земляк –
Валерій Володимирович Круковський із Малого Кобилина, який перебував у ворожому полоні із 12 квітня 2022 року. Про це повідомляє Овруцька міська рада.
"Повернення Захисника – гарна новина не лише для доньки Тетяни та сина Василя, його великої родини, що нараховує троє братів і четверо сестер, а й для всієї нашої громади. До речі, у лавах Захисників перебувають і його син Василь та один із братів – Іван Володимирович, який нині проходить реабілітацію після поранення й невдовзі має повернутися у військовий стрій. Ми пишаємося тим, що маємо таких відданих своїй державі синів.
Від імені всієї громади висловлюю щиру вдячність нашому Захиснику за витримку, мужність і незламність. Дякую Вам за те, що вистояли у час важких випробувань, зберегли віру та силу духу.
Окремі слова вдячності висловлюю родині Героя – за терпіння, любов і віру, які допомогли йому пройти всі випробування. Ваша єдність і підтримка є справжнім прикладом для кожного з нас.
Ми чекаємо на повернення кожного Захисника — тих, хто нині боронить країну, хто зник безвісти чи перебуває у полоні. Всі вони — наші Герої, і серце кожного з нас б’ється в надії та молитві, щоб усі вони повернулися додому живими, здоровими і з перемогою.
Слава Героям! Слава Україні!" - йдеться у повідомленні.
Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/228995-z-rosyskogo-polonu-povernuvsya-zahisnik-z-zhitomirschini.html