Поліцейські запобігли збуту наркотиків у Житомирі

17.10 10:13    
Вдень 15 жовтня на спецлінію 102 надійшло повідомлення про підозрілу поведінку чоловіка в одному з медичних закладів обласного центру. За словами заявника, відвідувач, імовірно, має при собі заборонені речовини. На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №2. 
У ході перевірки 29-річний житомирянин намагався приховати пакунки із незаконними речовинами, викинувши їх до сміттєвого бака.

Під час огляду місця події поліцейські виявили на підлозі 11 полімерних згортків із кристалічною речовиною. За попередніми даними – альфа-PVP. Окрім цього, у смітнику знайшли шкарпетку, всередині якої знаходились ще 57 таких згортків. Попередньо, частина з них – із психотропними речовинами, решта – подрібнена рослинна маса, схожа на канабіс.

Усе вилучене слідчі скерували для проведення експертних досліджень. Також поліцейські з’ясували, що фігурант раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові та наркозлочини.

Наразі слідчі Житомирського райуправління поліції №2 повідомили чоловікові про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України. Досудове розслідування триває, поліцейські встановлюють походження небезпечних речовин.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 6 до 10 років з конфіскацією майна.

Поліцейські запобігли збуту наркотиків у Житомирі


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/230000-polceysk-zapobgli-zbutu-narkotikv-u-zhitomir.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 15:53
7 000 доларів США за переведення військовослужбовця до ...
Сьогодні 15:11
Програма «Ветеранський спорт»: де ветерани і ветеранки ...
Сьогодні 15:11
Уряд ухвалив рішення розширити програму «Енергопідтримк ...
Сьогодні 15:10
Від першого вибору до першої роботи: як Служба зайнятос ...
Сьогодні 15:10
На Харківщині затримано двох спільників, які вчинили ро ...
Сьогодні 15:08
Реформа захисту прав споживачів: Уряд схвалив законопро ...
Сьогодні 15:06
Збільшення кількості МТП та формування житлового фонду ...
Сьогодні 15:04
Мінсоцполітики: Україна посилює міжнародну співпрацю що ...
Сьогодні 15:02
За підтримки UNICEF Мінсоцполітики виплатить одноразову ...
Сьогодні 15:00
Україна та Німеччина розширюють співпрацю в межах реалі ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення