Підроблене посвідчення та хабар: житомирські поліцейські завершили розслідування правопорушень містянина

04.11 17:00    
Правоохоронці відділу поліції №1 Житомирського районного управління №1 встановили, що 38-річний житель обласного центру користувався документом, виготовленим кустарним способом. Чоловік запропонував хабар поліцейським, які виявили правопорушення.


У середині жовтня в селі Зарічанах інспектори сектору реагування зупинили вантажівку Iveco, керманич якої порушував Правила дорожнього руху. Під час перевірки документів поліцейські помітили у посвідченні водія явні ознаки підробки. Вони з’ясували, що відомостей про нього немає у жодному з офіційних реєстрів.


Керманич запропонував поліцейським відкупне та, попри неодноразові попередження патрульних про неприпустимість таких дій, поклав гроші в службовий автомобіль.


Усі обставини події були зафіксовані слідчо-оперативною групою відділу поліції №1 Житомирського РУП №1. Слідчі вилучили посвідчення водія та направили його для проведення експертного дослідження. Згодом фахівці підтвердили факт підробки документу.


Чоловік зізнався, що кілька місяців тому виготовив документ, користуючись зразком, знайденим у мережі «Інтернет». Свій вчинок мотивував нестачею часу на проходження навчання.


Слідчі поліції повідомили фігуранту про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ч. ч. 1, 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) КК України. Днями чоловіка ознайомили з обвинувальним актом, тож він постане перед судом.


Відповідно до чинного законодавства обвинуваченому може загрожувати покарання від штрафних санкцій до позбавлення волі строком до 4 років.

Підроблене посвідчення та хабар: житомирські поліцейські завершили розслідування правопорушень містянина


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/231040-pdroblene-posvdchennya-ta-habar-zhitomirsk-polceysk-zavershili-rozslduvannya-pravoporushen-mstyanina.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення