Житомирська команда «Супремум» виборола три дипломи ІІ ступеня на всеукраїнських математичних змаганнях

10.11 17:46    
Команда «Супремум» — це вихованці Житомирського міського центру науково-технічної творчості учнівської молодію. Вони взяли участь у всеукраїнському турнірі з олімпіадної математики, що відбувся з 27 по 29 жовтня у Києві, і продемонстрували високий рівень знань та командної взаємодії. Команда здобула три дипломи ІІ ступеня — у «Математичному занзібарі», усній командній олімпіаді та математичних боях.

Керівник команди — Артем Жарчинський, який є керівником гуртків з олімпіадної математики для учнів 7–8 класів Житомирського міського центру науково-технічної творчості.

Команду «Супремум» представляли:

Олексій Еколенко (капітан команди, учень 11 класу Наукового ліцею Житомирського державного університету ім. І. Франка);

Володимир Сержанський (Ліцей № 1 м. Житомира);

Анастасія Росаткіна (Науковий ліцей ЖДУ ім. І. Франка);

Марія Карпушенко (Ліцей №25 м. Житомира);

Артем Буро (Ліцей №1 м. Житомира).

«Це був справжній виклик, адже потрібно не лише знайти розв’язок, а й уміти аргументовано захистити його перед опонентами. Сподобалося, що турнір включав різні формати змагань», — поділився капітан команди Олексій Еколенко.

«Такі змагання — це не лише про математику, а й про розвиток критичного мислення, про командну роботу, про уміння аналізувати», — додала Марія Карпушенко.

Заступниця директора Ліцею №1 м. Житомира Лілія Соколюк каже, що учні демонструють високий рівень зацікавленості математикою.

«Ми ж створюємо умови, щоб кожен мав змогу реалізувати свій потенціал і долучатися до таких інтелектуальних змагань», — зазначила вона.

«Для нас важливо, щоб діти отримували не лише перемоги, а й безцінний досвід. Математика навчає мислити, аналізувати й приймати рішення — як у науці, так і в житті», — додав директор наукового ліцею ЖДУ ім. І. Франка Віктор Рудніцький.

Житомирська команда «Супремум» виборола три дипломи ІІ ступеня на всеукраїнських математичних змаганнях

Житомирська команда «Супремум» виборола три дипломи ІІ ступеня на всеукраїнських математичних змаганнях

Житомирська команда «Супремум» виборола три дипломи ІІ ступеня на всеукраїнських математичних змаганнях

Житомирська команда «Супремум» виборола три дипломи ІІ ступеня на всеукраїнських математичних змаганнях


Джерело: https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/231402-zhitomirska-komanda-supremum-viborola-tri-diplomi-stupenya-na-vseukrayinskih-matematichnih-zmagannyah.html

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:40
На Вінниччині чоловік вирішив «монетизувати» свої знанн ...
Вчора 21:40
У Харкові викрили схему продажу незаконних електронних ...
Вчора 21:39
Понад 11,5 тисяч набоїв, автомати та вибухівка: поліцей ...
Вчора 21:38
На Київщині повідомлено про підозру організатору у спра ...
Вчора 21:37
Кокаїну на майже 2 мільйони гривень – у Львові поліцейс ...
04 березня 20:26
Безпека «під ключ»: переваги професійних охоронних сист ...
03 березня 15:46
Сухий корм для собак: як обрати найкращий варіант
03 березня 15:40
Як я ледь не втратив права на 7 років: мій досвід борот ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення