«Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей: “Свої для своїх”. Зустріч зі стейкхолдерами

29.01 17:17    
«Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей: “Свої для своїх”. Зустріч зі стейкхолдерами


У Житомирі відбулася робоча зустріч зі стейкхолдерами та фахівцями із супроводу ветеранів війни й демобілізованих осіб, присвячена посиленню міжвідомчої співпраці та підвищенню якості підтримки захисників і захисниць України.

Захід організовано в межах проєкту «Реінтеграція ветеранів та ветеранок війни через створення освітніх можливостей: “Свої для своїх”», який реалізує громадська організація «Центр рівних можливостей “Паритет”» спільно з Управлінням з питань ветеранської політики Житомирської обласної військової адміністрації.

У зустрічі взяли участь представники органів державної влади, профільних установ та громадських організацій, що працюють у сфері реалізації державної ветеранської політики. Серед учасників — начальник Відділу з питань ветеранської політики ОВА Денис Соколовський, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Житомирській області Юрій Погодицький, голова ГО «Центр рівних можливостей “Паритет”» Наталія Тарасенко, а також фахівці із супроводу ветеранів.

Під час обговорення учасники зосередилися на ключових питаннях реалізації ветеранської політики в Житомирській області у 2025 році, ролі інституції омбудсмена у захисті прав ветеранів, родин зниклих безвісти та військовополонених, а також на практичних алгоритмах взаємодії фахівців із супроводу ветеранів із підрозділами Національної поліції.

Окрему увагу приділили організації роботи фахівців із супроводу в Житомирській міській територіальній громаді та їх функціям у «Просторі турботи про ветерана», що діє на базі Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського.


За підсумками зустрічі учасники наголосили на важливості системної координації між державними структурами та громадським сектором, адже саме така співпраця є основою для ефективної реінтеграції ветеранів і створення для них доступного, зрозумілого та дієвого середовища підтримки.

https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/235804-rentegracya-veteranv-ta-veteranok-vyni-cherez-stvorennya-osvtnh-mozhlivostey-svoyi-dlya-svoyih-zustrch-z-steykholderami.html - джерело

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 18:13
Мінсоцполітики пропонує маломобільним киянам отримати р ...
Сьогодні 18:10
Прикордонники долучилися до порятунку чоловіка у засніж ...
Сьогодні 18:09
Прикордонники затримали організатора незаконного перети ...
Сьогодні 18:08
Делегація Посольства Чеської Республіки в Україні здійс ...
Сьогодні 18:08
Сучасне ІТ-обладнання посилить аналітичний потенціал Мо ...
Сьогодні 17:48
Уряд схвалив проект Закону України «Про засади розмежув ...
Сьогодні 17:46
Мін’юст запроваджує нову послугу у сфері ДРАЦС
Сьогодні 17:44
Удосконалено порядок розроблення регіональних стратегій ...
Сьогодні 17:42
Уряд оновив правила надання дозвільних та ліцензійних п ...
Сьогодні 17:40
Громади зможуть самостійно ініціювати включення населен ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення