Судитимуть трьох чоловіків, які виготовляли психотропні речовини та розповсюджували на території України

09.02 12:31    
31-річний мешканець Звягельського району у вересні 2024 року організував незаконну схему виготовлення психотропних речовин з метою швидкого та незаконного збагачення.

Для реалізації свого плану він залучив до злочинної схеми рідного брата та жителя Одеської області, розподіливши обов’язки між учасниками.

 Клієнтів для збуту психотропної речовини PVP, обіг якої заборонено на території України, знаходили через інтернет. Відправлення посилок здійснювалося під вигаданими іменами до інших міст України.

Мешканець Одещини у свою чергу отримував психотропи від інших обвинувачених та розповсюджував їх далі поштовим зв’язком.

Крім того, обвинувачені налагодили закупівлю прекурсорів та інших компонентів, необхідних для виготовлення психотропної речовини.

Двоє обвинувачених перебувають під вартою, третій – вніс заставу в розмірі 211 тис. грн.

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури справу стосовно трьох осіб скеровано до суду за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, 3 ст. 307, ч. 3 ст. 309, ч. 1, 2 ст. 311 КК України).

Досудове розслідування здійснювалося слідчими СУ ГУНП у Житомирській області за оперативного супроводу УСБУ в області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Судитимуть трьох чоловіків, які виготовляли психотропні речовини та розповсюджували на території України


https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/236474-suditimut-troh-cholovkv-yak-vigotovlyali-psihotropn-rechovini-ta-rozpovsyudzhuvali-na-teritoryi-ukrayini.html - джерело

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
08 липня 17:58
Замасковані під меблями: на Одещині прикордонники вияви ...
08 липня 17:58
На Закарпатті затримали організаторів незаконного переп ...
08 липня 17:57
Одесит зібрав «міжобласну збірну» для прориву кордону н ...
08 липня 17:57
Організатора незаконного переправлення осіб через кордо ...
08 липня 17:56
На Сумщині правоохоронці викрили протиправну схему неза ...
06 липня 17:24
Вибір меблів для маленької квартири: як візуально розши ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення