Церемонія підняття кримськотатарського прапора у Житомирі. Пам’ять, єдність і віра в повернення

26.02 14:31    
Церемонія підняття кримськотатарського прапора у Житомирі. Пам’ять, єдність і віра в повернення


Сьогодні, 26 лютого, у Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Символічним і глибоко емоційним моментом стала церемонія підняття кримськотатарського прапора, яка відбулася під звучання національного гімну кримських татар.

До заходу долучилися заступниця начальника ОВА Наталія Арендарчук, секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська, представники обласної ради та міської ради, громадськість за ЗМІ.

Цей день для України — не просто дата в календарі. Це нагадування світові й самим собі: Крим був, є і буде українським. Уже дванадцять років поспіль спротив окупації триває у різних вимірах — на полі бою, в дипломатії, в інформаційному просторі, у щоденній стійкості людей, які не погодилися прийняти несправедливість і насильство як норму.

Псевдореферендум 2014 року, яким росія намагалася легітимізувати окупацію, не був і не є визнаним ані Україною, ані цивілізованим світом. Кримські татари — корінний народ півострова — разом із проукраїнськи налаштованими мешканцями Криму тоді свідомо бойкотували ці дії. Їхня позиція стала прикладом громадянської мужності, відповідальності та вірності своїй державі.

Сьогодні кримськотатарський народ залишається важливою опорою України у боротьбі за звільнення півострова. Попри вимушене переміщення, репресії та тиск, кримські татари підтримують Україну, зберігають ідентичність, допомагають силам спротиву та вірять у Перемогу.

Підняття кримськотатарського прапора цього дня здійснив корінний житель Криму, внутрішньо переміщена особа, ветеран сучасної війни Аблякім Аблякімов. Їхня присутність стала живим свідченням того, що Крим — це не лише територія, а передусім люди.

Церемонія підняття кримськотатарського прапора у Житомирі. Пам’ять, єдність і віра в повернення

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:21
На Київщині припинено канал незаконного збуту боєприпас ...
Сьогодні 16:20
Ошукали клієнтів банків на понад 2 млн грн - у Києві сл ...
Сьогодні 16:19
Заволодів 2,7 млн грн державних коштів на утилізації ві ...
Сьогодні 16:19
Фіктивна інвалідність за 25 тисяч доларів: на Київщині ...
Сьогодні 16:18
18 тисяч доларів в обмін на «звільнення» з колонії та с ...
Сьогодні 16:05
2 мільярди гривень на шкільні автобуси: Уряд затвердив ...
Сьогодні 16:03
Міноборони: Більше зброї – менше відсотків. ОПК вже отр ...
Сьогодні 16:01
Ігор Клименко взяв участь в установчому засіданні Коорд ...
Сьогодні 15:59
Два роки політиці «Зроблено в Україні»: Українські виро ...
Сьогодні 15:57
Відкриття Центру єдності та підтримка вразливих категор ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення