У Житомирі чоловік розгулював із пістолетом: поліцейські притягнули правопорушника до відповідальності

01.03 19:26    
1 березня було виявлено публікацію в соціальних мережах про те, що в дворі багатоповерхівок чоловік тримав у руках предмет, схожий на пістолет. Правоохоронці зареєстрували інформацію та розпочали перевірку.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції №2.
Правоохоронці встановили особу причетного до події. Ним виявився 36-річний місцевий житель. Поліцейські вилучили у чоловіка стартовий пістолет, споряджений холостими набоями. Чоловіка доставили до райуправління поліції, провели роз’яснювальну бесіду та склали адміністративні матеріали за ст. 173 (Дрібне хуліганство) КУпАП.

Водночас поліцейські звертаються до громадян: у разі, якщо ви стали свідком або очевидцем правопорушення, одразу телефонуйте на спецлінію 102 або зверніться до найближчого наряду поліції.

Зауважте, що зроблені вами відео чи фото, розміщені у соціальних мережах не рівнозначні зверненню до поліції. До того ж, публікації в інтернеті через кілька годин чи навіть днів після події лише ускладнюють роботу правоохоронців з розшуку правопорушників. Водночас вчасне звернення та надання поліції таких матеріалів може допомогти розслідуванню.

Ваша відповідальність та небайдужість можуть допомогти підтримувати правопорядок та безпеку.

У Житомирі чоловік розгулював із пістолетом: поліцейські притягнули правопорушника до відповідальності


https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/237762-u-zhitomir-cholovk-rozgulyuvav-z-pstoletom-polceysk-prityagnuli-pravoporushnika-do-vdpovdalnost.html - джерело

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
27 лютого 18:54
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за п ...
27 лютого 18:53
Гранати «на продаж»: на Чернігівщині припинено канал не ...
27 лютого 18:53
Житель Вінниччини збирався переправити в Угорщину двох ...
27 лютого 18:52
Незаконний «трансфер» - організаторів і «клієнта» затри ...
27 лютого 18:51
На Сумщині припинено діяльність мережі магазинів, які р ...
26 лютого 15:39
Семена оптом: Преимущества закупки больших партий семян ...
23 лютого 23:04
Стеклянные перегородки для душа: гармония дизайна и удо ...
23 лютого 22:59
Ремонт и обслуживание компьютерной техники в Днепре: по ...
21 лютого 00:25
Порівняння дохідності від оренди в популярних мегаполіс ...
19 лютого 21:03
Регіональні сайти новин: особливості та актуальність
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення