Побив свого собаку: житомирські поліцейські розслідують жорстоке поводження з твариною

13.03 17:03    
Вранці 13 березня до поліції надійшло звернення від 21-річної жительки селища Озерного. Жінка повідомила, що стала свідком жорстокого побиття тварини власником. Відео з місця події жінка оприлюднила у соціальній мережі. 


Заявниця розповіла, що подія сталася 12 березня близько 17:00. У продуктовий магазин зайшов чоловік зі своїм псом без намордника. За словами жінки, тварина виглядала наляканою та намагалася наблизитися до дітей, які були в крамниці. На зауваження з цього приводу власник собаки відреагував лайкою, а згодом почав бити тварину.


За зверненням жінки слідчі відділу поліції № 1 Житомирського районного управління № 1 розпочали досудове розслідування. Попередня кваліфікація правопорушення – ч.1 ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами) КК України. 


Поліцейські офіцери громади встановили учасників події та розшукали власника тварини. Ним виявився 41-річний місцевий житель. Собаку обстежили ветеринари. За попередньою інформацією, нині загрози її життю немає. Досудове розслідування триває.


Згідно з чинним законодавством, жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.

Побив свого собаку: житомирські поліцейські розслідують жорстоке поводження з твариною


https://ruporzt.com.ua/oblasni_novini/238699-pobiv-svogo-sobaku-zhitomirsk-polceysk-rozslduyut-zhorstoke-povodzhennya-z-tvarinoyu.html - джерело

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 19:07
Розкрадання 5,5 млн грн на закупівлі РЕБ і FPV-дронів д ...
Сьогодні 19:07
Понад 2 мільйони гривень під підлогою: в «Устилузі» вик ...
Сьогодні 19:06
На Запоріжжі прикордонники викрили організаторів незако ...
Сьогодні 19:06
Прикордонник допоміг викрити організатора схеми втечі в ...
Сьогодні 19:05
Прикордонники викрили схему з продажу фіктивної інвалід ...
Сьогодні 18:50
Зарплати медиків екстреної та первинної допомоги зроста ...
Сьогодні 18:48
Мінсоцполітики спільно з ЮНІСЕФ проведуть навчання з ко ...
Сьогодні 18:46
Уряд змінив підхід до розрахунку зарплат у будівництві ...
Сьогодні 18:46
Досвід Німеччини: орієнтир для розвитку системи торгівл ...
Сьогодні 18:44
Денис Шмигаль: Підготовка до наступної зими є одним із ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення