За вчинення смертельної ДТП водій мотоцикла постане перед судом: житомирські поліцейські завершили досудове розслідування

19.05 12:51    
Слідчі Житомирського районного управління поліції №1 встановили, що мотоцикліст, попри вживання спиртного, сів за кермо та допустив дорожньо-транспортну пригоду. В результаті його пасажир отримав травми, несумісні з життям. Фігуранту загрожує ув’язнення.


Нагадаємо, подія сталася вночі 5 квітня неподалік села Вишполя Оліївської громади. Водій мотоцикла Geon, 22-річний житель місцевої громади, під час руху належним чином не стежив за дорожніми обставинами, не обрав безпечну швидкість, що призвело до виїзду транспортного засобу в кювет та його перекидання. Внаслідок ДТП 22-річний пасажир мотоцикла, односелець водія, загинув на місці події.


У медичному закладі було зафіксовано, що в момент керування транспортним засобом водій двоколісника перебував у нетверезому стані (1,33 проміле).


Після проведення необхідних процесуальних дій слідчі Житомирського РУП №1 інкримінували керманичу вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) КК України. Судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.


Днями молодикові було вручено обвинувальний акт у кримінальному провадженні.


За чинним законодавством обвинуваченому загрожує ув’язнення на строк від 5 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий же термін. 

За вчинення смертельної ДТП водій мотоцикла постане перед судом: житомирські поліцейські завершили досудове розслідування

За вчинення смертельної ДТП водій мотоцикла постане перед судом: житомирські поліцейські завершили досудове розслідування

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:24
На Миколаївщині поліцейські затримали водія, який ймові ...
Вчора 22:24
Відбулося засідання Координаційного центру з питань інж ...
Вчора 22:23
Затверджено механізм супроводу іноземних добровольців, ...
Вчора 22:22
Юлія Свириденко взяла участь у щорічній зустрічі спільн ...
Вчора 22:21
Премʼєр-міністр України Юлія Свириденко вручила се ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення