На Житомирщині вже 41 громада доєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

03.07 14:23    
2 липня в селищі Брусилові відкрили нову поліцейську станцію, яка забезпечить постійну присутність поліцейського офіцера громади та оперативне реагування на потреби місцевих жителів.


Участь у заході взяли начальник ГУНП в Житомирській області Олександр Ковтун, його заступник – Зейнал Насіров, голова Брусилівської територіальної громади Володимир Габенець, представники місцевого самоврядування, місцеві жителі та поліцейські територіального підрозділу.


– Одним із пріоритетів Національної поліції України є впровадження принципу взаємодії з населенням на засадах партнерства – Community policing. Саме на них реалізовується проєкт «Поліцейський офіцер громади», покликаний зробити правоохоронців ближчими до людей та сформувати безпечне середовище в громадах, – наголосив Олександр Ковтун. – Завдяки співпраці поліції з органами місцевого самоврядування та мешканцями громад на Житомирщині вже відкрито 74 поліцейські станції. Практична реалізація проєкту в області триває з травня 2021 року, а Брусилівська громада стала 41-ю в регіоні, що долучилася до нього.


Під час заходу керівник поліції області передав поліцейському офіцеру Роману Чумелю планшетний пристрій, а голова громади – вручив ключі від службового автомобіля Renault Duster, необхідні для ефективного виконання службових обов’язків.


Поліцейська станція – місце постійної роботи офіцера громади, який забезпечуватиме правопорядок, взаємодіятиме з жителями, органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та іншими установами, а також оперативно реагуватиме на повідомлення про правопорушення.


На завершення Олександр Ковтун подякував жителям та керівництву Брусилівської територіальної громади за конструктивну співпрацю та підтримку в реалізації безпекових ініціатив, вручивши громаді відзнаку ГУНП в Житомирській області.

На Житомирщині вже 41 громада доєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

На Житомирщині вже 41 громада доєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

На Житомирщині вже 41 громада доєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

На Житомирщині вже 41 громада доєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

На Житомирщині вже 41 громада доєдналася до проєкту «Поліцейський офіцер громади»

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 14:48
Під ковдрою та дитячими іграшками: прикордонники викрил ...
Сьогодні 14:47
Під виглядом допомоги для ЗСУ продавав автівки: прикорд ...
Сьогодні 14:47
Жителя Чернігівщини затримали за спробу незаконного пер ...
Сьогодні 14:46
Алла Басалаєва: У 2026 році під час аудиту оборонної га ...
Сьогодні 14:46
Незаконно продали 990 тонн кукурудзи за заниженою варті ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
Сьогодні 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення