Новоград-Волинський район на економічному форумі представив понад півсотні інвестиційних проектів

Новоград-Волинський район на економічному форумі представив понад півсотні інвестиційних проектів

15.06 08:06    
52 проекти на суму майже у 200 мільйонів доларів презентував Новоград-Волинський район на першому економічно-інвестиційному форумі «Звягельщина інвестиційна». Форум проходив під патронатом голови Верховної Ради України Володимира Литвина та очільника Житомирської облдержадміністрації Сергія Рижука і мав на меті презентувати об´єкти нерухомості та вільні земельні ділянки для розвитку бізнесу.

Володимир Литвин висловив переконання у тому, що Житомирщина має унікальні можливості в плані залучення інвестицій, у тому числі й іноземних:
«Я особисто буду робити все, щоб люди, які вже працюють чи будуть приходити працювати на Житомирщину, не мали проблем, з якими інвестори стикалися донині. Думаю, що всі ці проблеми більше пов’язані з процесом зростання, з бажанням розширити свою присутність в регіоні, але ми будемо їх вирішувати разом, оскільки у цьому є наша обопільна зацікавленість»

До участі у форумі було запрошено голову Наглядової ради Національного банку України, Надзвичайних і Повноважних Послів Республіки Білорусь та Індонезія, Генерального консула Республіки Польща у Вінниці, потенційних інвесторів з Білорусі, Литви, Німеччини, Швеції та Польщі. Голова обласної державної адміністрації Сергій Рижук у своєму виступі акцентував увагу учасників форуму на тому, що:

«Ми за рік додатково відкрили 156 нових підприємств, і забезпечили людей достойною заробітною платою і робочими місцями. І усе це нам вдалося за підтримки нашого земляка Володимира Литвина»

Сергій Рижук додав, що наразі найбільше його цікавить проект відновлення заводу з сільськогосподарського машинобудування.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Житомирська хвиля
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:33
Поліція Харківщини ліквідувала підпільне виробництво си ...
Сьогодні 16:32
СБУ затримала російського «крота» в провідній академії ...
Сьогодні 16:32
Обіцяв виключити з розшуку за 10 тисяч доларів: на Хмел ...
Сьогодні 16:31
Масштабний збут контрафактних сигарет на Київщині: БЕБ ...
Сьогодні 16:31
У Харкові прокуратура зупинила міжрегіональний сімейний ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення