В Коростені призупинена урядова Держпрограма – відсутні кошти!

В Коростені призупинена урядова Держпрограма – відсутні кошти!

30.03 12:07    
Генеральний директор «Укрзалізниці» М. Костюк заявив про призупинення проведення запланованої реорганізації структурних підрозділів локомотивного депо станції Коростень. Про це він повідомив у листі до головного комуніста України Петра Симоненка, котрий раніше звертався до Мінтранспорту за роз’ясненнями щодо доречності цієї реорганізації.

Як стало відомо Інтернет-порталу Рупор Житомира, реорганізація структурних підрозділів локомотивного депо планувалася відповідно схваленої урядом концепції Державної програми реформування залізничного транспорту. Так, згідно цієї концепції передбачалося розділити Коростенське локомотивне депо на два підприємства: локомотивне (тепловози) та моторвагонне (дизель-поїзди).

За підрахунками фахівців-залізничників, такий розподіл і розміщення двох підприємств на одних виробничих площах міг призвести до великих проблем, про що повідомляє газета «Комуніст Полісся». Так, тільки фінансові витрати повинні були скласти близько 37 млн. грн.. І це під час економічної кризи! Але найбільше стурбувала залізничників загроза погіршення безпеки руху поїздів.

За висновками спеціалістів, на цей час 94,4% парку дизель-поїздів вже вичерпала свій термін експлуатації. І тому доречно заплановані на реорганізацію кошти спрямувати на ремонт і закупівлю нових поїздів, або хоча б нового обладнання для старих дизель-поїздів.

Позицію спеціалістів та фахівців-залізничників підтримав голова фракції у Коростенській міськраді Володимир Омельянчук, котрий і довів всю суть проблеми лідерові КПУ Петру Симоненко. А той вже, в свою чергу, звернувся з відповідним запитом до Міністерства транспорту.

За роз’ясненнями гендиректора «Укрзалізниці» М. Костюка, реформування призупинено у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем на залізничному транспорті, яке викликано суттєвим зменшенням обсягів вантажоперевезень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:50
Заступник Голови ДСНС провів онлайн-нараду з представни ...
Вчора 22:50
Вінничанка вдруге намагалась вивезти чоловіка за кордон
Вчора 22:49
Прикордонники Ізмаїльського загону ліквідували схему не ...
Вчора 22:49
У пункті пропуску прикордонники виявили в іноземця забо ...
Вчора 22:48
На Волині викрили схему нелегального переправлення чоло ...
13 жовтня 18:01
Как выбрать велосипед и не переплатить
13 жовтня 17:58
Параметры выбора дверных ручек в квартиру
11 жовтня 18:26
Як тіосульфат натрію впливає на родючість ґрунтів і вро ...
10 жовтня 23:30
Реклама на пакетах: особенности и преимущества
09 жовтня 23:21
Якісна доставка суші: швидко, зручно та смачно
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
24 лютого 12:59
СБУ викрила настоятеля храму Житомирської єпархії УПЦ ( ...
14 лютого 15:41
Судді районного суду Житомирщини, яка «злила» фігуранта ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення