Гучний скандал у Львові - повії здали міліціянтів-рекетірів

Гучний скандал у Львові - повії здали міліціянтів-рекетірів

14.04 13:31    
Гучний скандал у Львові. Трьох тамтешніх міліціянтів звинувачують у тому, що вони «дахували» повій. Проти рекетирів при погонах повстали самі жриці кохання.

В один голос твердять – не тільки віддавали оперативникам гроші, а й змушені були задарма усолоджувати їх своїми послугами.

Схоплені правоохоронці є співробітниками відділу боротьби з торгівлею людьми. Міліціянти за окрему плату на проституцію не зважали.

Олег Улинець, заступник прокурора Львівської області: «Мова йшла про «дахування», обіцянку «дахування» проституток, які займалися цим незаконним промислом, за те, що їх не притягували до адмінвідповідальності, не проводили оперативно-розшукових заходів щодо припинення їхнього незаконного промислу в кримінальному плані. Вони сплачували біля 2000 доларів щомісячно. Кожна».

Проти перевертнів повстали самі повії. Офіцери міліції, кажуть, поводилися надто свавільно. Брали щораз більше. Зрештою зажадали аж по 5 тисяч доларів.

Повія: «Приносили ми гроші їм на місце, де вони працювали, це було Архипенка, 1 Обласне управління по боротьбі з торгівлею людьми. Заходили у кабінет до начальника, до зама начальника. Треба було нести в конверті. Постійно я приносила купюрами по 100 доларів. Це було 2, 3, 4, 5 тисяч кожного місяця. Допоки вони просто вже дійсно обнагліли».

Навіть отримавши данину, міліціянти, щоб показати свою владу, могли заборонити котрійсь із повій працювати. Та платити вона мала й надалі. До того ж, самих грошей молодикам було замало. Вони вимагали кохання. Звісно ж – задурно.

Повія: «Це так звані «суботники». Тобто вони їхали кудись за місто відпочивали там на базах, відпочивали в різних готелях дорогих і запрошували до себе. Тобто дзвонили і казали на таку годину стільки дівчат має бути в нас. Дівчатка приїжджали і безплатно надавали їм інтимні послуги».

Офіцери були перебірливими, розповідають повії. Із шістьох могли вибрати двох. Дівчатам доводилося терпіти. Адже без міліційного даху не тільки втратили б роботу, а можливо й волю. Їх змушували підписувати чисті папери. За бажання там могло з’явитися зізнання в будь-чому.

Повія: «Вже не було можливості терпіти. Погрожували нам, погрожували що розкажуть сім’ям, змушували підписувати бумажки чисті, взагалі без нічого».

До управління СБУ у Львівській області звернулося шестеро повій. Оперативники схопили перевертнів на гарячому – під час одержання хабара. Троє з них тепер за ґратами. Керівник, довідавшись про операцію, втік. Годувалися міліціянти з робочих місць жриць кохання понад 2 роки. За цей час узяли немало.

Олег Улинець, заступник прокурора Львівської області: «Начальник сектору, який затриманий нами, отримав понад 300 тисяч гривень». У Львівські обласній прокуратурі переконані – повії до них звертатимуться й надалі. Адже затримані працювали в межах області. А проституцію «дахують» в усій Україні. Олег Улинець, заступник прокурора Львівської області: «А якщо взяти взагалі по державі, а я пройшов 6 областей, то я можу сказати, що таке поширене в багатьох областях».



Панянка

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 17:26
Реформа містобудування: на порталі Дія запрацював вибір ...
Сьогодні 17:25
Мінрозвитку: На URC-2026 обговорили цифрові рішення для ...
Сьогодні 17:25
Мінрозвитку: На URC-2026 обговорили цифрові рішення для ...
Сьогодні 17:24
Український досвід війни як урок для Європи: Олексій Ба ...
Сьогодні 17:24
Україна формує державну регіональну політику 2028-2034 ...
26 червня 16:51
Огляд iPhone 17 Pro: чи варто купувати новий флагман Ap ...
25 червня 16:08
Спецодяг та спецвзуття: надійний захист у будь яку пору ...
24 червня 21:46
Чому українці обирають авто з США?
15 червня 14:51
Плити для плитоноски
12 червня 15:38
Як правильно зберігати продукти у пластикових ємностях
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення