Заступник голови обласної ради прокоментував необхідність заміни старої системи для голосування на нову

Заступник голови обласної ради прокоментував необхідність заміни старої системи для голосування на нову

13.07 16:03    
Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук розповів про необхідність придбання нової системи для голосування і коли депутати вже зможуть нею користуватися.

«Діюча система для голосування, якою зараз користуються депутати, була введена в експлуатацію у 2001 році. Це одна з перших систем, яка встановлена серед обласних рад України і водночас найстаріша. У Житомирській обласній раді система відпрацювала протягом 4-х скликань. Вона пройшла 2 процеси модернізації, але вже не раз виходила з ладу, і це може статися у будь-який момент. Тому постало питання щодо її заміни на більш сучасну», - сказав Максим Вілівчук.

Він зазначив, що через «ProZorro» закуплено хмельницьку систему «Віче», яка коштує 645 тис грн, хоча на ці витрати було передбачено 732 тис грн. Подібна система вже стоїть у Житомирській міській раді, Новоград-Волинській районній раді та в багатьох радах по всій Україні.

«Під час заміни системи буде переобладнано сесійний зал, щоб спростити доступ депутатів до робочих місць, зокрема по центру зали робитимуть прохід. Орієнтовна вартість переобладнання сесійної зали складає 13,4 тис грн. Одразу після 12 сесії обласної ради, 28 липня, спеціалісти розпочнуть роботи по демонтажу старої системи, далі проводимо реконструкцію сесійної зали, а після цього монтуватимуть нову систему. Очікуємо, що роботи будуть виконані до 5 вересня і вже наступна 13 сесія буде проходити за нової системи голосування «Віче». Для голосування депутати використовуватимуть персональні картки. Серед переваг нової системи – можливість виводити на екран результати поіменного голосування», - підсумував заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Прес-служба обласної ради

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 21:28
3 500 доларів США за переведення військовослужбовця до ...
Вчора 21:27
Спроба незаконного перетину кордону завершилась трагеді ...
Вчора 21:27
Алла Басалаєва: Нові правила оплати праці покладуть кра ...
Вчора 21:24
Оперативники поліції Києва ліквідували міжрегіональний ...
Вчора 21:22
Незаконний видобуток піску на понад п’ять мільйонів гри ...
Вчора 21:05
Мінфін: За час повномасштабної війни підприємці отримал ...
Вчора 21:05
Анатолій Куцевол ознайомив німецьку делегацію з наслідк ...
Вчора 21:03
Понад 3200 одиниць енергетичного обладнання надійшло до ...
Вчора 21:01
Міносвіти: 1,2 мільярда гривень спрямують на сучасні ос ...
Вчора 20:59
Мінцифри презентувало новий технологічний курс країни
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Погода
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення