На Одещині викрито організатора фіктивних підприємств

22.01 19:18    
За інформацією Прес-служби ДПА України, співробітники підрозділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА в Одеській області встановили особу, яка створила і придбала 7 фіктивних підприємств у містах Миколаєві та Одесі. Вказані підприємства використовувались для мінімізації податкових зобов’язань та переведення безготівкових коштів у готівку.

Так, з допомогою певного кола осіб документально оформлювались неіснуючі операції на отримання і продаж товарно-матеріальних цінностей, послуг, робіт. Потім ці документи передавалися замовникам послуг для їх відображення в бухгалтерському і податковому обліку для незаконного формування податкового кредиту, заниження своїх податкових зобов’язань з податку на додану вартість. За це контрагенти перераховували грошові кошти на розрахункові рахунки зазначених фіктивних підприємств.

Загалом внаслідок вказаної злочинної діяльності до бюджету не надійшло податку на додану вартість на загальну суму 37,51 млн. грн. та незаконно переведено в готівку 276,91 млн. гривень. Надалі ці кошти були спрямовані на власні потреби.

Слідчим відділом податкової міліції ДПА в Одеській області за фактом легалізації грошових коштів, здобутих злочинним шляхом, щодо вказаної особи порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 209 та ч. 2 ст. 209 Кримінального кодексу України. Згідно з постановою слідчого, накладено арешт на майно вартістю 1,6 млн. гривень. Для погашення збитків за кримінальною справою на відповідний рахунок було перераховано 795,4 тис. гривень.

Здійснюються відповідні додаткові дії, спрямовані на встановлення майна та цінностей, одержаних злочинним шляхом, для накладення на них арешту та відшкодування у повному обсязі збитків, завданих державі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
08 травня 17:23
Двоє чоловіків у гідрокостюмах намагалися незаконно пер ...
08 травня 17:18
На Одещині прикордонники припинили контрабанду психотро ...
08 травня 17:18
Прикордонники викрили зловмисників, які за $8000 оформл ...
08 травня 17:17
Дві спроби незаконного переправлення осіб в Румунію при ...
08 травня 17:17
Віз клієнта в гори – на трасі Одеса-Київ припинили неза ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення