На Одещині судитимуть турка, який провіз 13,5 кг виробів із золота та понад 100 кг із срібла

25.02 13:12    
Як стало відомо Інтернет-виданню Рупор Житомира, сатеріали кримінальної справи, порушеної слідчими СБУ в Одеській області, за обвинуваченням громадянина Туреччини Д. та громадянина України В., які нерзаконно перемістили через митний кордон України ювелірні вироби з золота, срібла та інших металів, передано до суду.

За інформацією Прес-центру СБУ, у травні 2009 року співробітники СБУ у ході спецоперації припинили спробу контрабандного ввезення з Туреччини до України 5 тисяч 342 виробів із золота вагою 13,5 кг, 40 тисяч 551 виробу із срібла вагою понад 100 кг та 421 прикрасу із недорогоцінних металів.

Контрабанду було виявлено в Іллічівському морському торгівельному порту на вантажному судні у спеціально обладнаних схованках серед пакунків з турецькою текстильною продукцією. Встановлено, що зловмисники планували реалізувати контрабандні прикраси в Україні через мережу ювелірних магазинів. Ринкова вартість контрабанди становить понад 9,5 млн. гривень.

У ході слідства у громадянина В. у власному автомобілі було виявлено та вилучено майже 450 тис. грн., біля 250 тис. доларів США та вироби із золота на суму 2.8 млн. грн. Конфісковане майно за рішенням суду буде звернуто у прибуток держави.

Слідчими СБУ в Одеській області завершено розслідування кримінальної справи, порушеної за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст. 201 (контрабанда, вчинена у великих розмірах, за попередньою змовою групою осіб) та ч. 3 ст.212 (ухилення від сплати податків, обов’язкових платежів) Кримінального кодексу України.

За ухилення від сплати обов’язкових митних платежів Південною митницею до суду заявлено цивільний позив до зловмисників на суму майже 2,5 млн. гривень.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Сьогодні 16:49
По 10 тисяч доларів з кожного: організатор «дистанційно ...
Сьогодні 16:48
Співробітники внутрішньої та власної безпеки ДПСУ припи ...
Сьогодні 16:48
Судитимуть волинянина, який торгував автівками, ввезени ...
Сьогодні 16:47
Заробили на фіктивних інвалідностях понад 200 мільйонів ...
Сьогодні 16:47
Майже 47 млн грн збитків на закупівлі електроенергії дл ...
06 травня 22:53
Рулонні етикетки vs листові: що краще для вашого продук ...
06 травня 17:23
Як знайти вигідний тур онлайн: поради для мандрівників
30 квітня 21:58
Купольні посудомийні машини: промисловий стандарт швидк ...
29 квітня 18:28
Wok-локшина: секрет популярності та різноманіття смаків
27 квітня 22:21
Документи для навчання, роботи та бізнесу за кордоном: ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення