Симоненко розкритикував Януковича і Тігіпка

17.03 18:55    
Лідер Компартії Петро Симоненко жорстко розкритикував своїх партнерів по правлячій коаліції, президента Віктора Януковича та віце-прем'єра з питань економіки Сергія Тігіпка, за намір продовжити переговори щодо отримання кредиту від МВФ.

“Ми з вами є свідками, як через МВФ, СОТ, Світовий банк знищувалися і дотепер знищуються потужні промислові підприємства України, сільгоспвиробництво, як вітчизняні виробники “видавлюються” з внутрішнього ринку на догоду іноземним корпораціям та компаніям", - обурився лідер комуністів.

"І доки немає детальних економічних розрахунків та прогнозів втрат і здобутків, вести мову про нові кредити, - це означає свідомо накидати фінансовий зашморг на людей і країну”, - додав він.

Симоненко підкреслив, що участь у будь-яких економічних союзах та міжнародних організаціях "це інструмент для розвитку власної економіки, науки, культури, освіти, інструмент підвищення рівня життя та добробуту власного народу". При цьому він особливо розкритикував віце-прем’єра з питань економіки Сергій Тігіпка.

“Це ганьба, коли людина, яка має відповідати за стратегію економічного розвитку країни, визначає заздалегідь хибні пріоритети такі, як набуття Україною невідомо з якими повноваженнями асоційованого членства в ЄС, яке, до того ж, обмежує вітчизняного виробника у головних секторах української економіки, зокрема сільському господарстві", - сказав Симоненко.

"Хоча, що стосується віце-прем’єр міністра Сергій Тігіпка — це не дивно. Він обіймав таку ж посаду за часів Лазаренка, був міністром економіки при Ющенку, очолював Нацбанк при Кучмі”, - додав він.

Симоненко закликав урядовців "опуститися на грішну землю і зайнятися не “болтологією” на тему стратегічних пріоритетів, а реальною економікою, виходячи з нагальних проблем простої людини і суспільства".

“Ми будемо вимагати від уряду детального звіту про втрати, яких потерпає наша країна і наші громадяни після кабального вступу до ВТО, а також звіту про використання та умови отримання кредитів МВФ і пропозицій щодо перегляду умов співробітництва України з цими міжнародними організаціями”, - сказав він.

Нагадаємо, комуністи мають 27 мандатів у коаліції, до якої входять 235 нардепів.

В той же час, уряд Азарова задекларував, що має намір отримати до 20 мільярдів доларів кредитів на розвиток інфраструктурних проектів.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: tsn.ua
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 22:19
У застосунку Дія можна знайти найближче укриття
07 серпня 17:07
У Житомирі рада безбар’єрності проінспектувала оновлену ...
07 серпня 16:35
Влада Бородянки має відшкодувати 4,4 млн грн за фіктивн ...
07 серпня 16:35
Виключили з військового обліку близько 1200 осіб: поліц ...
07 серпня 16:34
На Буковині поліція затримала вимагача, який побив чоло ...
07 серпня 16:06
Мікрохвильова піч: значення та переваги сучасної технік ...
05 серпня 15:14
Розпродаж майна банків: максимальна вигода для вашого б ...
03 серпня 15:45
Твій лікар у Варшаві: клініка для всієї родини
30 липня 17:01
Стрільба на різних дистанціях: як змінюються вправи та ...
25 липня 21:51
Парасолька для міста: що справді впливає на зручність і ...
03 липня 12:32
Небезпечне укриття для дитсадка: на Житомирщині слідчі ...
25 червня 16:22
Незаконне збагачення на понад 9,3 млн грн – прокурори п ...
24 червня 19:11
Афера з орендою землі: на Житомирщині поліцейські розсл ...
20 травня 13:55
Масштабна операція з очищення системи Національної полі ...
19 травня 10:29
На Житомирщині викрито схему незаконного нарахування гр ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення