Міліціонери Київщини затримали таксистів-грабіжників

30.03 22:03    
На що лишень не йдуть зловмисники, аби якнайшвидше заволодіти чужим майном. Тут, звісно, в оригінальності їм не відмовиш. Хтось ламає бетонні стіни, хтось гіпнотизує… А ось Віктор (26 років) та Дмитро (27 років) вирішили… таксувати.

Здавалося б, такий спосіб заробітку – недостатня причина, щоб потрапити в поле зору міліції. Втім, хлопці не обмежувалися грішми, чесно отриманими від вдячних попутчиків.

За інформацією прес-служби МВС України, пускаючи наївних громадян до свого авто, хлопці від’їжджали на безлюдну місцевість і під погрозою застосування насильства забирали всі цінності. Потім зловмисники висаджували нещасних без копійки в кишені, бризкали в очі сльозоточивим газом (аби номери не запам’ятали) й суворо попереджали не звертатися до правоохоронних органів. Мовляв, собі ж гірше зробите.

Втім, одна з жительок Макарівського району виявилася сміливішою за решту потерпілих і одразу ж після події зателефонувала до місцевого відділу міліції. А згодом виявилося, що з аналогічними скаргами зверталися й три мешканки Васильківського району.

Тож, встановивши особи зловмисників, правоохоронці взялися за пошуки. Вже невдовзі злочинна парочка опинилася за ґратами. Тут і з’ясувалося, що в такий спосіб хлопці почали «заробляти» ще восени. Каталися вони, як по області, так і у столиці Жертвами ж, як правило, ставали молоді жінки – їх і пограбувати легше, і налякати неважко.

Окрім чотирьох уже відомих випадків міліція підозрює ще близько 11-ти пограбувань. Тож, активно займається пошуками потерпілих, які, можливо, побоялися звертатися до міліції.

Стосовно спритників порушено кримінальну справу за статтею 186-2 (Грабіж). Тепер їм загрожує до шести років позбавлення волі.

RuporZT


Коментарів: 0 Додати коментар Роздрукувати За матеріалами: Рупор Житомира
Україна Цікавинка Скандали
Вчора 23:48
1678 – номер гарячої лінії Уповноваженого Верховної Рад ...
Вчора 23:48
У рамках підготовки до 9-го Паризького форуму миру огол ...
Вчора 23:47
Біля кордону зі Словаччиною затримали трьох переправник ...
Вчора 23:46
«Замітали сліди» разом із водієм смертельної аварії: ДБ ...
Вчора 23:45
ДБР викрило масштабну схему дезертирства у чотирьох обл ...
Вчора 23:56
Майже 1,7 млн грн надійшло до місцевих бюджетів Кіровог ...
Вчора 23:54
Міфи та реальність: що змінить нова модель оподаткуванн ...
Вчора 23:52
Мінекономіки запускає «Дайджест бізнес-реформ»
Вчора 23:50
Мінрозвитку: Три роки програми єВідновлення – ключові р ...
Вчора 23:48
єЧерга для перетину кордону автоматично перевірятиме на ...
31 березня 22:45
125 000 гривень «відкату» за підписання договору: Нацпо ...
31 березня 16:12
Прокурори повідомили про підозру депутату сільради на Ж ...
07 квітня 15:37
ДБР затримало депутата Житомирської облради, який за 10 ...
04 березня 22:30
У Житомирі викрили організовану групу медиків, які за г ...
28 лютого 23:18
Затримано завербованого ворогом агента, який готував ви ...
Опитування
Чи задоволені Ви центральним опаленням у квартирі?
Так, повністю
Так, але хотілось би і краще
Ні
В мене інший вид опалення